Půvabná Meghan Markle musí na každé akci vypadat skvěle do posledního puntíku a vždycky jí to náramně sluší. Momentálně však šlápla trochu vedle.

Minulý týden se objevila v krémových šatech, ke kterým ladil i klobouček a v lakovaných černých lodičkách, které byly už na první pohled moc velké. Lodičky byly sice typově zvoleny dobře, proč však byly o několik velikostí větší?

Veřejně známé osobnosti mají tu smůlu, že i když nechtějí, tak dress code je prostě pravidlo. U vévodkyně ze Sussexu to platí celých 24 hodin denně. Každá žena ví, že boty na podpatku nejsou pohodlná záležitost a nohy z nich pěkně bolí.

Manželka prince Harryho na to však chytře vyzrála. Od té doby, co se musí prezentovat jako dáma nejvyšší vrstvy, ví, že pokud obuje lodičky ve své velikosti, zadělá si na pořádný malér. Respektive si zadělá na pořádně bolavé puchýře!

Ve svém botníku tak má převážně boty větších velikostí, které jí na akcích dopřávají mít nožky v relativním pohodlí a bez puchýřků. Meghan prostě ví, jak na to!

Takže dámy, už všechny víte, jaký je pravý královský fígl na nožky v pohodlí.