Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Šetřete chytře a bezpečně přes spořicí účet

Chcete si začít odkládat peníze stranou? Jestliže chcete úspory nějakým způsobem zhodnotit, nedávejte je do prasátka ani pod polštář. Uložte je bezpečně na spořicí účet a nechte finance vydělávat.

Aby vás nepřekvapily náhlé výdaje

Mít finanční rezervu se vyplatí, nikdy totiž nevíte, jaké nenadálé výdaje vás v životě potkají. Jednou je to rozbitá lednička, podruhé pračka a potřetí třeba auto. Právě pro tyto případy je dobré mít finanční polštář, do kterého můžete kdykoli sáhnout.

Dejte peníze tam, kde vydělávají

Možná vás napadlo, že bude nejlepší šetřit do prasátka, jenomže tam z peněz nedostanete nic navíc. Hrozí tu i riziko, že vás někdo okrade a přijdete o všechno, co jste si za dlouhá léta odložili na horší časy. A to by byla škoda. Právě pro případy, kdy si chcete peníze bezpečně odkládat stranou a kdykoli z nich vybrat potřebnou částku, je tu spořicí účet.

Postarejte se o to, aby byly peníze v bezpečí

Na spořicím účtu máte finance bezpečně uložené a své úspory navíc zhodnocujete. Zúročení je vyšší, než když spoléháte jenom na běžný účet, a zároveň máte peníze ze zákona pojištěné do částky 100 tisíc EUR nebo odpovídající částky v jiné měně. Stát vám tak garantuje, že o své našetřené koruny rozhodně nepřijdete, což se u spoření pod polštář nebo do prasátka rozhodně říct nedá.

Získejte úrok až 2 %

Banky napříč trhem nabízejí většinou úrok kolem 1 %, přestože během roku 2019 řada z nich úrok mírně zvýšila. Až do konce září máte skvělou možnost uložit své úspory do ryze české Banky CREDITAS, která patří mezi nejštědřejší banky u nás. Právě v CREDITAS totiž na Spořicím účtu + získáte úrok až 2 % na vklad do 1,5 milionu Kč. Vyšší vklady pak banka zúročí sazbou 1,1 % ročně.

Mějte své finance pod kontrolou

Spořicí účet se skvělým zúročením není svázaný žádnými dalšími podmínkami. To znamená, že nemusíte využívat žádné jiné služby Banky CREDITAS. Účet si založíte velmi rychle a jednoduše online nebo můžete zajít na nejbližší pobočku banky, kde si čekání zkrátíte kvalitní kávou nebo čajem. Pokud se Spořicí účet + rozhodnete založit online, bude vám to trvat jen pár minut, a to i když u Banky CREDITAS zatím žádný produkt nemáte.

Mohlo by vás zajímat

Další články