Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Setkání po dvou letech. Princ Harry a Meghan se viděli s královnou. Co prozradili?

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Královská rodina

Bylo to příjemné setkání, které si hodně užili. Princ Harry a jeho žena Meghan udělali krátkou zastávku v Británii, kde se po dvou letech sešli s britskou královnou Alžbětou II. a také princem Charlesem. Jak upozornil web People, tuto zastávku absolvovali, jelikož mířili z USA do Nizozemska, kde se koná mezinárodní sportovní událost pro raněné, zraněné a nemocné vojáky. Co o meetingu s rodinou Harry prozradil?

Minulý týden se princ Harry a jeho žena Meghan zastavili ve Spojeném království, aby navštívili Harryho babičku královnu Alžbětu II. a také prince Charlese na hradě Windsor. „Bylo skvělé ji vidět,“ reagoval princ Harry na to, že po dlouhé době opět spatřil svou babičku, jak informoval web People.

Cestu do Británie absolvovali proto, jelikož mířili do Nizozemska na Invictus Games, což je mezinárodní sportovní událost pro raněné, zraněné a nemocné vojáky. „Královna měla spoustu zpráv pro britský tým, které jsem již předal,“ uvedl vévoda ze Sussexu, když dorazil do Nizozemska. „Jsem si jistý, že by tu byla ráda, kdyby mohla,“ doplnil.

Harry a Meghan: Sporadické návštěvy Británie

Harry se v Británii za poslední dva roky ukázal pouze při dvou příležitostech. Prvně přijel v dubnu minulého roku na pohřeb dědečka prince Philipa (99) a následně v červenci dorazil na odhalení sochy zesnulé matky princezny Diany (36). Vévodkyně Meghan nebyla v Evropě od března 2020, kdy s princem Harrym uskutečnili poslední kolo královských zásnub.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy