Shannon Elizabeth si zahrála v Prcičkách sexy Nadiu. Právě ona svolala celou partičku dohromady. Slavila totiž 20 let od natáčení rodinného filmu Jack Frost a její kolegové jí přišli pogratulovat!

Celá sláva se odehrávala v americkém Ohiu a podle fotek to vypadá, že bylo veselo. Herečku přišla pozdravit blonďatá Tara Reid, ze které se díky Prcičkám stal sexidol. Bohužel herečka svou slávu nezvládla a nyní je z ní hollywoodská vychrtlina závislá na plastických operacích.

Úplně nalevo stojí zrzavá herečka Mena Suvari, která zazářila v oscarovém snímku Americká krása. Bohužel pak o ní také nebylo moc slyšet. Chybět nemohl ani sympatický herec Thomas Nicholas, který si zahrál přítele blonďaté Tary. V reálném životě pověsil herectví na hřebík a věnuje se hudbě. V roce 2008 mu vyšlo album a často hraje na akcích se svým bratrem, který je DJ.

Pětici uzavírá Chris Owen. Ten si ve filmu zahrál tragického Šerminátora – nerda věřícího v UFO. Žádná holka s ním nechtěla nic mít, až se do něj nakonec zamilovala právě Nadia, kterou chtěli všichni. Není divu, že tihle dva i 18 let poté stojí vedle sebe. Na to, jak herci z kultovních Prciček vypadají dnes, se můžete podívat v galerii.