Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Setkání Playboy zajíčků po letech: Takhle dnes vypadají osobnosti, které pózovaly pro pánský magazín

Tyhle osobnosti se objevily na titulce Playboye.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Na Vltavě se to sex-appealem jen nehemžilo. Na luxusní jachtě se konal první veřejný casting na playmate, který navštívila řada známých osobností, jež se na titulce pánského magazínu Playboy v minulosti ocitly. Redakce eXtra.cz byla u toho. Podívejte se, jak se celebrity na sexy událost nejen oblékly, ale jak se od ocitnutí se na titulní straně pánského magazínu proměnily.

Na setkání Playmates - porotců, který se konal na jachtě, byla spousta krásných českých a slovenským osobností, které se v minulosti na titulní stránce Playboye objevily. Tentokrát své přednosti spíše neukazovaly, protože nebyly za ozdoby slavnostní události, ale za porotce, kteří budou mít na svědomí výběr budoucí playmate (casting probíhá až do 16. ledna).

Setkání Playboy hvězd

Dámy se tentokrát příliš neodhalily, nejzahalenější byla Lucie Dvořáková alias DJ Lucca, která jako porotkyně zvolila svetřík, dlouhé kalhoty a obula již známé růžové kozačky, kterými zaujala v Prostřenu.

Ani ostatní osobnosti výběrem svých outfitů příliš nevynikly, naopak se téměř všechny oblékly do černé jistoty. Půvabná a vždy energická fitness trenérka Karolína Huvarová doplnila černé šaty pohodlnými teniskami a zpěvačka Bára Mottlová zvolila černé sofistikované šaty pod kolena.

Nejzářivějším hostem byla zpěvačka Sonia Edde, která se oblékla do červené. Sex-appeal nechyběl ani moderátorce Evě Decastelo, která si na party oblékla sexy spodní prádlo, které vyniklo v hlubokém výstřihu. Celý look pak doplnila červenou rtěnkou.

Šmrncem pak zaváněla výborně naladěná Playboy modelka Kristýna Táborská, která doplnila černé šaty s odhalenými rameny vysokými kozačkami.

V galerii se podívejte nejen na to, jak to celebritám slušelo, ale i jak se od doby, kdy byly na titulce Playboye, proměnily.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy