Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Setkání hvězd SuperStar diváky zklamalo: Playbackem to produkce totálně zabila, píší lidé

Na pódiu se setkali po dvanácti letech. Zazpívali si nejúspěšnější hymnu SuperStar.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
reakce

Předposlední finálový večer SuperStar na TV Nova divákům přinesl další nostalgický moment, když se na pódiu objevili finalisté první Česko Slovenské SuperStar z roku 2009. Ti zazpívali píseň Příběh nekončí, která je vůbec nejznámější hymnou celé show. Diváky setkání semifininalistů po dvanácti letech nadchlo, avšak jsou velmi zklamaní, že vystoupení proběhlo na playback.

K předposlednímu dílu SuperStar 2021 mnohé diváky přivedlo vystoupení semifinalistů první Česko Slovenské SuperStar z roku 2009. Na jednom pódiu se jich setkalo deset, chyběl pouze zpěvák Ben Cristovao, který se nezúčastnil kvůli dovolené na Zanzibaru. Také se nedostavila Dominika Stará, která je v 7. měsíci těhotenství.

Diváci se těšili nejen na dojemné setkání zpěváků po dvanácti letech, ale také na jejich hlasy, díky kterým si mnozí podmanili nejen Česko a Slovensko. Kromě Bena Cristovaa se v úspěšném hudebním světě ujal i Martin Chodúr, Jan Bendig, Markéta Konvičková, Miro Šmajda nebo Monika Bagárová, které je také porotkyní soutěže.

Zklamaní diváci: Proč se zpívalo na playback?!

Nakonec se však posluchači dočkali spíše zklamání, ikonická skladba Příběh nekončí, kterou složil Pavol Habera, byla zazpívaná na playback.

"Škoda že to vystoupení nebylo opravdu živě. Tím trapným playbackem to produkce totálně zabila. Bylo to velmi pod úroveň této vzácné chvíle i písničky," reagují diváci na vystoupení, které je spíše velmi zklamalo.

"Může mi někdo vysvětlit, proč to bylo na playback? Navíc v pěvecké soutěži? Velmi mě to zklamalo," uvádí další fanoušci, které ve finále dojemné setkání zklamalo. Dle informací redakce eXtra.cz vystupující nezpívali na playback na dobrovolně, naopak se velmi těšili, že si společně opět zazpívají.

Jak se líbilo vystoupení semifinalistů z roku 2009 vám? V galerii se podívejte, jak se proměnili.


Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy