Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Setkání dvou legend: Leoš Mareš v noci natrefil na Jardu Jágra a raduje se jako malý kluk

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
legendy
Role se obrátily! Pro fotku si většinou lidé chodí za Leošem Marešem (43), tentokrát šel žádat o společné selfíčko nejbohatší moderátor. Natrefil totiž na Jaromíra Jágra (47) a nemohl dopustit, aby legendárního hokejistu minul bez zvěčnění!

Pravděpodobně není Čech, který by se nechtěl setkat s Jaromírem Jágrem (47). Hokejista v kladenské výslužbě je pro mnohé víc než prezident s bohem dohromady. Selfíčko si s ním neodpustil ani Leoš Mareš (43), který je zase legendou televizní zábavy.

Pro fotku si obvykle fanoušci chodí za ním, tentokrát se ale role obrátily a Leoš musel obrazně řečeno sklopit uši, aby mu někdejší hvězda světových ledových ploch vyhověla.

„Náhodné setkání. Za celý život jsem pana Jágra potkal tak dvakrát na deset minut. Legenda,“ chlubil se moderátor šťastný jako blecha. „Jedna hodina ráno a střízliví hoši,“ dodal pak, aby se nedejbože nedostalo do řečí, že se s Jardou sťali.

Je pěkné, když se lidé potkávají se svými idoly. A ještě hezčí, pokud se to nestydí přiznat i ti, kteří jimi pro druhé sami jsou.

Související články

Další články