Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Setkání Beyoncé a Meghan: Nad jejich postavami se ženy stále rozplývají

+ Dalších 13 fotografií
setkání
Meghan Markle (37) a princ Harry (34) si nedávno vyrazili na evropskou premiéru filmu Lví král. Po dvou měsících, co vévodkyně ze Sussexu porodila synka Archieho, se tak manželé objevili na červeném koberci. Nejenže fanoušci z přítomnosti královského páru na místě šíleli, další lavina nadšení se strhla na internetu poté, co svět obletělo video ze setkání královského páru se zpěvačkou Beyoncé (37) a jejím manželem Jay-Z (49). Obě dámy vypadají skvěle, všímají si ženy z celého světa.

Pár slov ze zdvořilosti prohodili se všemi přítomnými celebritami. Nejdelší zastávku si však Meghan (37) a Harry udělali u zpěvačky Beyoncé, která namluvila ve Lvím králi jednu z hlavních rolí. Už samotný způsob přivítání s nimi vybočoval z pravidel královského protokolu.

Meghan i Harry se s Beyoncé políbili na tvář a obě dámy si padly do náručí jako dlouholeté kamarádky. Zpěvačka navíc Meghan rozkošně oslovila „moje princezno“, nad čímž se rozplývají fanoušci po celém světě. Po přátelském přivítání zpěvačka novopečeným rodičům pochválila malého Archieho slovy: „Máte nádherného syna“ a zkušený trojnásobný otec Jay-Z přidal ještě užitečnou radu, aby si zamilovaní lidé na sebe vždy našli čas.

Fanoušci se také rozplývají na postavou Meghan. Vévodkyně po porodu vypadá velmi dobře a dává sebevědomí maminkám, které jsou také po porodu. Meghan nezatajuje, že po porodu přibrala na stehnech. Ale nevadí jí to. Dokonce vybírá modelky, které její zadeček ještě více propagují. A nejsou spokojené pouze fanynky, nadšený z postavičky své manželky je i Harry.

Mohlo by vás zajímat

Další články