Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Seth Rogen má peněz na rozdávání: Vila za dva miliony dolarů bude sloužit rodině

Seth Rogen má peněz na rozdávání: Vila za dva miliony dolarů bude sloužit rodině
Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Luxus
Filmová komediální hvězda Seth Rogen je v pořádném balíku. Osmatřicetiletý herec si pořídil vilu poblíž západního Hollywoodu, která má údajně sloužit jeho rodině. Baráček ho vyšel na téměř dva miliony dolarů.

Seth Rogen se ve filmovém světě pohybuje už nějaký ten pátek. Kanadský rodák a marihuanový magnát je nejen hercem, ale také stand-up komikem, producentem, režisérem, scenáristou a dabérem. Talentu má na rozdávání a stejně je tomu zřejmě i s penězi. O finance rozhodně nemá nouzi. To dokazuje vila, kterou si před nedávnem zakoupil.

Luxusní vilka

Rogen si pořídil luxusní vilku těsně za hranicemi západního Hollywoodu. Přepychový baráček ho vyšel na téměř dva miliony dolarů, což je v přepočtu zhruba 49 milionů korun. Dům by podle informací zahraničních médií měl sloužit jeho rodině.

Krémově zbarvená casa má klasickou červenou taškovou střechu s olivově zeleným lemováním kolem oken a dveří. Uvnitř domu jsou černé podlahy z tvrdého dřeva nápadně kontrastující s čistě bílými stěnami. K dispozici je obývací pokoj s původním krbem, útulný rodinný pokoj a jídelna, která se spojuje s černobílou kuchyní, kde jsou špičkové nerezové spotřebiče.

V domě o rozloze zhruba 186 metrů čtverečních se nachází tři ložnice včetně luxusní koupelny. Na zahradě se pak nachází bazén a vyvýšená vířivka. Podívejte se do fotogalerie na přepychovou vilku Setha Rogena.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy