Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Sestry Prachařovy spolu v seriálu Lež na pláži: Slavní rodiče se na ně prý nepodívají

Sestry Prachařové přišly na projekci prvního dílu  nového seriálu Lež na pláži.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 5 fotografií
SLAVNÉ DĚTI

Dcery Lindy Rybové a Davida Prachaře, Josefína (19) a Rozálie (20), si spolu nedávno zahrály v komediálním seriálu Lež na pláži, kde spolu s kamarádkou Sofií Höppnerovou (19) sbalí tři kluky utíkající před zákonem. Pro všechna děvčata jde o dosud největší herecké šance a natáčení si prý velice užily. Jejich slavní rodiče se na ně však prý v seriálu dívat nebudou. Proč? To vysvětlily redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.

Radek Melša, Daniel Kadlec a Filip Červenka musí rychle zmizet ze země, vezmou starou dodávku a prchají za hranice. Po hodinách jízdy zastaví u hotelu, kde pracují tři kamarádky z Česka, a ty za malé zdržení určitě stojí.

Sestry Prachařovy spolu na place

Pro všechny tři dámy byl nový seriál velká příležitost a role, kterou si naplno užívaly. "S Josefínou a Rozálií se známe odmala, žádnou nervozitou před sebou netrpíme, a díky tomu byla na natáčení taková domácká atmosféra. Všechno si sedlo, jsme na sebe napojené a jsme jako sestry," prozradila Sofie Höppnerová, která si zahraje velkou sportovkyni a tanečnici.

Ty skutečné sestry Josefína a Rozálie Prachařovy se v seriálu Lež na pláži představí jako kamarádky. "Myslím, že byla velká výhoda, že jsme hrály se sestrou spolu. Postavy se pak vytvářely snadněji, vztahy se vyvíjely přirozeněji a věděly jsme, jak na sebe reagovat. V tom to bylo skvělé," vysvětlila Rozálie Prachařová, která je tou starší sestrou. "Natáčet se sestrou bylo moc fajn, přirozené, a to vám hodně pomáhá," myslí si Josefína Prachařová.

Natáčení s Vojtěchem Moravcem

Nadšené jsou herečky i z režiséra Vojty Moravce. "Byl hyperaktivní, přicházela s ním na plac obrovská energie. Přenášel ji i na nás," řekla Josefína a souhlasila s ní i Rozálie: "Ano, byl velmi energický. Ptala jsem se ho, na co se nejvíc těší, říkal, že na každý den. Mně nějakou dobu trvá, než se otevřu, a Vojta mi velmi pomohl – přistupoval ke mně s tímto vědomím a bylo to pro mne naprosto vyhovující. Dával mi čas a jsem moc ráda, že jsem s někým takovým mohla pracovat."

Jakmile se herečky podívaly na první díl, vynořily se vzpomínky na téměř dvouměsíční natáčení na ostrově Brač. "Okamžitě se mi vybavily chvíle, kdy jsme natáčeli. Je zajímavé vidět na plátně ta prostředí, která známe, kde jsme chodili. Žili jsme tam," prozradila Josefína a přiznala, že dívat se na sebe v seriálu jí není příjemné. "Myslím, že to má každý, jednou stačilo, a víc to asi nezvládnu. Když slyšíte svůj hlas, díváte se na sebe – nemám to ráda. Jinak všichni ostatní byli skvělí a Róza mě moc baví," umívá se Josefína.

Doporučené video se Sofií Höppnerovou:

Rodiče se na seriál nepodívají

Na otázku, zda se i jejich slavní rodiče Linda Rybová a David Prachař podívají na novinku Lež na pláži, s úsměvem odpovídají, že asi ne. "Možná se podívají. Víte, my se na sebe cíleně nekoukáme. Televize není zapnutá pokaždé, když v ní někdo z rodiny hraje," shodly se sestry.

Seriál Lež na pláži vysílá TV Prima každé pondělí večer od 1. dubna 2024.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy