Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sestry Norisovy na jednom pódiu: Soňa a Zuzana se ve Tváři spojí s Robertem Jaškówem

Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
show
V sobotu večer čeká na diváky už osmá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas. Představí se dalších osm skvělých proměn, na kterých soutěžící pilně pracují celý týden během pěveckých i hereckých tréninků. Tentokrát je pro obecenstvo připraveno velmi speciální číslo.

Na jedno pódium se v show Tvoje tvář má známý hlas vedle sebe postaví dvě naprosto skvělé herečky a zároveň i sestry. Zuzaně Norisové totiž bude dělat parťačku Soňa Norisová, mimo jiné známá i ze seriálu Police Modrava. A aby toho nebylo málo, hvězdné duo doplní ještě Robert Jašków.

Skupina zazpívá písničku Love Shack od The B-52´s. „Musím říct, že je to hodně ujeté, ale budu tam se sestrou a Bobem Jaškówem, takže se na to moc těším. Řekla bych, že to bude velká sranda. Ta písnička zní tak lehce, ale zase tak jednoduchá není. Choreografie navíc bude hodně divoká,“ prozradila Zuzana Norisová.

„Jsem ráda, že jsme měli takovou bláznivou písničku, bylo to výborné, a ta energie byla fantastická. Odjakživa si se Zuzkou ve všem pomáháme, proto když v minulém kole chtěla poradit, tak jsem jí samozřejmě poradila. A i pro mě je ona jeden z mála lidí, na kterého v tomto dám. Takže když máme mít například takovéto „pojašené“ vystoupení, vím, že na to je Zuzka expert. Dneska jsem si tedy zase od ní brala rady já,“ řekla Soňa Norisová.

Související články

Další články