Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Sestry Grossovy jen září: Denisa má nového přítele, Natálie randí s operním pěvcem

Sestry Grossovy září štěstím.
Zdroj: Se souhlasem Natálie Grossové, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Partneři

Dcery zesnulého politika Stanislava Grosse (†45) zažívají šťastné období. Starší Denisa (23) představila na sociálních sítích nového přítele a mladší Natálie (18) je zavalena prací - nacvičuje roli v muzikálu Čarodějka. Kromě toho si však také užívá čas se svým partnerem, operním pěvcem.

Starší Denisa Grossová byla už v devatenácti letech zasnoubená se zpěvákem Robinem Puščákem (33). Jenže o dva roky později se jejich vztah rozpadl a od loňského října byla oficiálně sama. Nyní je ale všechno jinak.

Partneři z uměleckých kruhů

Na sociálních sítích představila nového přítele, i když ho vůbec neukázala. Na fotografii stojí zády k fotoaparátu a čelem k lomu Velká Amerika a její přítel snímek fotil. Denisa ho označila a odtajnila, že je jím tanečník a choreograf Dominik Jandus, který působí v muzikálu Čarodějka. Kromě toho je také lektor v souboru Tančírna, kde učí tanec i Petr Čadek (42), manžel Jitky Čvančarové (43).

Práce i nové vztahy

Naproti tomu mladší sestra Natálie je zase zavalena prací. Kromě ní randí s operním pěvcem Danielem Matouškem (24), kterého také poznala díky muzikálu Čarodějka.

Dívky jsou dcerami zesnulého politika a bývalého premiéra Stanislava Grosse (†45), který zemřel před šesti lety na zákeřnou nemoc zvanou amyotrofická laterální skleróza.

Související články

Další články