Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sestřičky Modrý kód kosí koronavirus: Sandra Nováková popsala ošklivý průběh

Sestřičky Modrý kód kosí koronavirus: Sandra Nováková popsala ošklivý průběh
Zdroj: TV Prima archiv
+ Další fotografie
koronavirus v česku
V současné době už zřejmě neexistuje nikdo, kdo by neznal někoho s pozitivním testem na covid-19. Virus bohužel zasáhl i do seriálu Sestřičky Modrý kód. Po pozitivně testovaných Daniele Šinkorové (47) a Igoru Chmelovi (49) má příznaky i Sandra Nováková (38).

"Včera to přišlo, z nuly na sto. Předevčírem mi nebylo nic, a včera jsem se probudila s horečkou 38,5 °C. Mám klasické příznaky, nejsem schopna vylézt z postele, bolí mě celé tělo, bolí mě hlava, jsem dušná, mám kašel. Dneska jsem se probudila bez teploty, ale tělo mě bolí pořád stejně. Jsem slabá a doufám, že to budu mít co nejrychleji za sebou," svěřila se v rozhovoru pro primácký pořad SHOWTIME Sandra Nováková

O svoji zkušenost s covidem se podělil také Igor Chmela "Měl jsem štěstí, protože jsem měl lehký průběh. Trvalo to zhruba dva dny, měl jsem horečky, ale žádné následky nepociťuju. V rodině jsme se promořili, bezpříznakově, to je na tom pozitivní. Já jsem tím v rodině procházel jako první, samozřejmě jsem se izoloval, takže si člověk připadá jako prašivej. A pak dochází k takovému podivnému profízlovávání, musíte nahlásit, s kým jste se stýkal. Pro mě byla asi nejhorší ta psychická rovina,“ prozradil Igor Chmela.

Covid-19 výrazně komplikuje natáčení seriálu, a to i v tom případě, že je štáb zdravý. Natáčení i nadále probíhá za nejvyšších bezpečnostních a hygienických opatření a natáčecí plány se upravují s ohledem a respektem ke karanténním opatřením.

Díky zavedeným hygienickým opatřením, zodpovědnosti a profesionalitě všech zúčastněných televize zatím nemusela kvůli karanténám na delší dobu přerušovat natáčení. Snaží se ale, aby měla ke všem současně natáčeným pořadům předtočené materiály, které by se v případě karantény nebo při dalších mimořádných opatřeních daly využít.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy