Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Sestřičky hrály s doktory flašku, přerostlo to v sexuální orgie – a teď je čeká vyhazov

Sexuchtivé zdravotní sestřičky to tentokrát už opravdu trochu přehnaly.

V některých nemocnicích se ale dějí věci! Například v Mexiku se pár sestřiček a doktorů rozhodlo, že si ukrátí dlouhou chvíli hraním flašky. Jenže to, co začalo jako nevinná zábava, se poznenáhlu zvrhlo v sexuální orgie.

Původní myšlenka byla taková, že zdravotníci se u flašky odreagují a uvolní nahromaděný stres. Zaměstnanci jisté polikliniky v městečko Progreso se však do hry pustili možná s až příliš velkým nadšením. Nejenže si užívali nespoutaného sexu, ale ještě navíc své erotické hrátky nahrávali. Ke zděšení jejich zaměstnavatelů už se některá videa objevila i na internetu.

Jediné, co lze perverzním zdravotníkům přičíst k dobru, je to, že podle dostupných informací si „hráli“ mimo pracovní dobu, ve svých soukromých prostorách. Nehrozilo tedy, že by je přistihl náhodně kolemjdoucí pacient, který by při pohledu na dovádějící lékaře a sestřičky například mohl dostat infarkt.

Pořízená (a bohužel nepublikovatelná) videa ukazují, kterak se „zaměstnankyně věnují orálnímu sexu s muži, tančí břišní tance a dokonce vzájemně uspokojují ústy“. Dr. Sergio Angulo Bates, ředitel polikliniky, chování svých podřízených označil za „odsouzeníhodné“ a všechny provinilce ihned dočasně odvolal z funkce nebo propustil.

Související články

Další články