Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Sestřička Šárka (†33) se oběsila na psím vodítku! Nechala SMUTNÝ VZKAZ

TRAGÉDIE NA OPAVSKU
Šárka G. (†33) byla krásná a mladá maminka, které na první pohled nic nechybělo. Jenže zdání mnohdy klame. Pohledná bruneta, která se živila jako zdravotní sestra, se rozhodla ukončit svůj život velice morbidním způsobem. Nechala po sobě dva malé syny.

Tělo třiatřicetileté ženy nalezl 15. října na rozhledně na Opavsku náhodný kolemjdoucí. Podle dostupných informací se zdravotní sestra oběsila na psím vodítku. Visela dolů ze zábradlí v posledním patře rozhledny.

14. října, tedy den předtím, než bylo tělo Šárky G. nalezeno, na svém profilu na Facebooku zdravotní sestra sdílela emotivní příspěvek od skupiny Namasté, ve kterém se mimo jiné píše, že „na některé věci už nemá trpělivost“.

„Ne proto, že bych se stala arogantní, ale proto, že jsem ve svém životě dosáhla bodu, kdy nechci ztrácet čas věcmi, které mě popuzují nebo zraňují. Nemám pochopení pro cynismus, nepřiměřenou kritiku a agresivní požadavky všeho druhu. Ztratila jsem zájem dělat radost lidem, kterým na mě nezáleží, milovat lidi, kteří mě nemilují, a usmívat se na ty, kteří se na mě neusmívají,“ píše se dále v příspěvku, který se objevil na zdi zesnulé Šárky.

„Visela na zábradlí v nejvyšším patře rozhledny. Na místo byla dokonce povolána letecká služba. Koroner ale určil smrt udušením z uškrcení a stanovil přibližný čas úmrtí už kolem poledne,“ řekl deníku Region Opavsko policejní mluvčí René Černohorský. „Nebylo zjištěno cizí zavinění. Případ se vyšetřuje jako sebevražda a její důvody jsou předmětem dalšího šetření. Nařízena byla soudní pitva a s ohledem na pozůstalé nebude policie nyní zveřejňovat bližší informace,“ dodal k tragédii ještě policejní mluvčí.

Mohlo by vás zajímat

Další články