Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Sestřenice Harryho a Williama porodila druhého syna. Dostal sladké jméno po předcích

Princezna Eugenie porodila druhého syna
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Miminko

Královská rodina slaví. Princezna Eugenie (33), dcera prince Andrewa a Sarah a zároveň neteř krále Karla III., porodila svého druhého potomka. O radostnou novinkou se podělila se světem na svém Instagramu a prozradila význam jeho sladkého jména. 

Princezna Eugenie s manželem Jackem Brooksbankem přivedli na svět své druhé miminko. Jedná se o zdravého syna s krásným dědičným jménem. „Jack a já jsme se chtěli podělit o novinku, že se nám 30. května 2023 narodil náš malý chlapec Ernest George Ronnie Brooksbank, v 8:49 hodin," podělila se princezna na svém Instagramu. Jejich starší syn, dvouletý August je tedy hrdým bratříčkem. Na druhé fotce totiž malému sourozenci hladí hlavičku.

Dědičné jméno

Dále vysvětlila, kam sahá původ jména malého novorozeněte. "Je pojmenován po svém praprapradědečkovi Jiřím, dědovi Georgeovi a mém dědovi Ronaldovi,“ svěřila se. Princezna Eugenie oznámila těhotenství začátkem tohoto roku, a to nádhernou fotkou svého prvního syna Augusta, jak ji líbá na bříšku.

Eugenie je vnučkou zesnulé královny Alžběty II. a neteř krále Karla III. Když přišla na svět, tak byla 6. v pořadí následnictví na královský trůn. Její novorozený syn je na 13. místě, jak uvedl portál The Sun. Její prvorozený syn August se narodil v únoru 2021. Na svět přišel císařským řezem kvůli matčině skolióze páteře. Pro daný web Eugenie také řekla, že role matky ji hodně změnila. "Teď se bojím létání a podobných věcí a nikdy předtím jsem se toho nebála," dodala.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy