Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Sestře Dominiky Myslivcové radí šílené matky: Nakapej miminku mateřské mléko do očí!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 20 fotografií
bláznivé matky na tahu
Natálie Myslivcová (20), sestra Dominiky Myslivcové (24), přivedla loni v listopadu na svět dva krásné kluky. Jeden se jmenuje Matias a druhý Markus. Protože je Natálii teprve dvacet let, je jasné, že se potřebuje občas poradit. Po téhle zkušenosti si ale příště rozmyslí, jestli hledat radu u svých sledujících. Podle všeho jsou mezi nimi totiž pěkně šílené matky, které radí Natálii naprosté nesmysly. O co přesně jde?

"Museli jsme s Matiaskem do nemocnice na průplach očních kanálků, protože mu pořád hnisalo očičko. Slyšet svoje dítě, jak pláče a nemoci mu pomoct. To je to nejhorší, strašně mi to rve srdce. A za měsíc musíme jít znovu. Achjo, tak snad už to bude jenom lepší. Nemáte s tím nějaké zkušenosti?" vznesla Natálie Myslivcová dotaz, který si příště možná rozmyslí a poradí se nějakým odborníkem.

Pod její fotkou se to okamžitě začalo hemžit matkami, které si myslí, že jsou odbornice a mají odpověď na všechny nemoci a problémy. Spousty z nich sestře Dominiky Myslivcové (24) radily, aby malému Matiaskovi kapala mateřské mléko do zahnisaných očí.

"Zkus kapat mateřské mléko. Nám dali z porodnice nějaké kapky a ty nepomohly. Pak doktorka dala nějaké antibiotické a to taky nepomohlo. Až to mléko a po jednom dni jsem viděla velký rozdíl," napsala Natálii jedna z fanynek matek.

Další se logicky okamžitě ohradila a Natálii varovala před tím, ať něco takového rozhodně nedělá. "Nekapej tam žádné mléko, problém je, že ten kanálek je úzký, a proto se tam drží bakterie. Raději kanálek masíruj každou hodinu jedním prstem a velmi opatrně," radila další, která se Natálii snažila říct, ať dělá cokoliv, jen nepoužívá své mateřské mléko.

Tak snad má půvabná Natálie na rozdíl od některých komentujících rozum a nebude se uchylovat k podivným praktikám.

Související články

Další články