Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Sestra zesnulého krále popu děsí vzhledem! La Toya Jackson vypadá jako z hororu

Jen málokdo ji pozná.
+ Další fotografie
La Toya Jackson (61) se za poslední léta změnila k nepoznání. Už dávno to není půvabná žena a sestra legendárního Michaela Jacksona. Dnes připomíná hororovou panenku Annabelle a děsí své okolí i fanoušky.

Annabelle, nebo La Toya? Člověk by si řekl, že se jedná o tu samou kreaturu. Zpěvačka, herečka a skladatelka má úspěšná léta dávno za sebou a dnes svým vzhledem, na kterém se podepsala i řada plastických operací, děsí fanoušky i lidi kolem sebe.

Nejenže je její obličej znetvořený, ale také je až moc vyhublá a spekuluje se o přehnaném hlídání jídelníčku, i když je to v jejím věku tak trochu risk. Kromě děsivého vzhledu má ale údajně krásnou duši a je skvělou tetou dětem zesnulého bratra Michaela Jacksona (+51).

I když to vypadalo, že se její rodina s ní v čele snaží přiživit na jeho smrti, celé toto obvinění odmítá. Dokonce tvrdila, že duch jejího bratra žije pořád s ní v domě. La Toya by se měla vykašlat na nadpřirozené věci a raději se zaměřit na sebe, svoji osobnost a nelichotivý vzhled, kterým pobuřuje okolí.

Mohlo by vás zajímat

Další články