Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sestra vypiplala popálenou holčičku z nejhoršího: Po 38 letech se dojemně shledaly

Sestra vypiplala popálenou holčičku z nejhoršího: Po 38 letech se dojemně shledaly
Zdroj: Archiv eXtra
+ Dalších 7 fotografií
shledání
Když byly Amandě Scarpinati tři měsíce, od parního zvlhčovače utrpěla popáleniny třetího stupně. Dlouho se léčila v nemocnici. Z té doby jí zbyla černobílá fotografie malého miminka v náruči zdravotní sestry. Psal se rok 1977.

V dětství musela Amanda Scarpinati podstoupit četné operace a kvůli následkům popálenin byla spolužáky šikanována. Tím více se přimkla ke snímku ochranitelské ženy, která ji jakožto sestřička tehdy v Albany Medical Center ve státě New York vypiplala z nejhoršího. Když Amanda dosáhla plnoletosti, začala po ženě pátrat, aby jí poděkovala.

Uplynulo však téměř dvacet let a hledání stále nepřinášelo žádné výsledky. Na fotkách z dob nehody nebylo uvedeno jméno a Scarpinati už ztrácela naději. Protože ji však zdravotní sestra provázela celým životem, rozhodla se ještě pro jeden pokus. Fotku uveřejnila na Facebooku a doufala, že tentokrát její úsilí přinese výsledky.

Shledání po letech

Až po Amandině příspěvku na sociálních sítích se s ní spojila jistá žena, která jí předala kontakt na zdravotní sestru z fotografie. Susan Berger, jak se obětavá sestřička jmenovala, si pamatovala na malé miminko, které bylo místo pláče klidné a plné důvěry. Obě ženy se po dlouhých 38 letech setkaly právě v nemocnici, kde se celý příběh odehrál.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy