Sestra vypiplala popálenou holčičku z nejhoršího: Po 38 letech se dojemně shledaly
V dětství musela Amanda Scarpinati podstoupit četné operace a kvůli následkům popálenin byla spolužáky šikanována. Tím více se přimkla ke snímku ochranitelské ženy, která ji jakožto sestřička tehdy v Albany Medical Center ve státě New York vypiplala z nejhoršího. Když Amanda dosáhla plnoletosti, začala po ženě pátrat, aby jí poděkovala.
Uplynulo však téměř dvacet let a hledání stále nepřinášelo žádné výsledky. Na fotkách z dob nehody nebylo uvedeno jméno a Scarpinati už ztrácela naději. Protože ji však zdravotní sestra provázela celým životem, rozhodla se ještě pro jeden pokus. Fotku uveřejnila na Facebooku a doufala, že tentokrát její úsilí přinese výsledky.
Shledání po letech
Až po Amandině příspěvku na sociálních sítích se s ní spojila jistá žena, která jí předala kontakt na zdravotní sestru z fotografie. Susan Berger, jak se obětavá sestřička jmenovala, si pamatovala na malé miminko, které bylo místo pláče klidné a plné důvěry. Obě ženy se po dlouhých 38 letech setkaly právě v nemocnici, kde se celý příběh odehrál.
Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe
Související články

Mladík se cítí být sanitkou: Dominik promluvil o své diagnóze, zastání našel u lékaře Dvořáka

Děsivá vražda učitelky: Milovník detektivek ji ubil cihlou. Zahradu pak obsypal pepřem

Děsivá masožravá bakterie na Kanárech: Maminku na dovolené připravila o nohy i ruce

Syrové příběhy lidí, kteří vyrůstali v domovech: Děda sestru sebral a začal ji topit, vzpomíná Mili































































