Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sestra Veroniky Arichtevy vyhrála nad rakovinou: Sluší jí to jako nikdy!

Veronika Arichteva se svou sestrou Kateřinou
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Arichtevy
dovolená

Herečka Veronika Arichteva (35) má sestru Kateřinu (39), která před lety bojovala s rakovinou. Nyní spolu sestry i s malými dětmi vyrazily na dovolenou a starší Kateřina vypadala na fotografiích k nepoznání! 

Pohodička u bazénu a společné chvíle s rodinou. Tak vypadá dovolená herečky Veroniky Arichtevy s její sestrou Kateřinou a dětmi. Právě Kateřina dříve bojovala s rakovinou prsu, kterou onemocněla krátce po narození prvního dítěte.

„Ségra, díky žes jela se mnou. Naposled jsme byly takhle samy holky u moře v Egyptě ještě za dob naší mladý kůže. Vzaly jsme s sebou i mamku. Od rána se popíjela slivovice. Na dezinfekci prej. Takhle jsme dezinfikovaly celej tejden od rána do noci, no. Já tam tehdy sbalila chlapce z Pardubic. Byla to nepatrně jiná dovolená, co si budem, ale tahle s dětma byla stejně lepšejší. Každopádně jsme usoudily, že na tu další berem mamku taky. Kvůli tý pálence samozřejmě,“ popsala Veronika, v čem byly její letní radovánky jiné než před lety .

Z fotek, které herečka sdílela na Instagramu, je znát, že sestra Kateřina výrazně zhubla. Sama Veronika se pak nebála odhalit své křivky několik měsíců po porodu.

Související články

Další články