Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sestra Týnuš Třešničkové už není malá holka: Na křivky by měla mít zbrojní průkaz

+ Dalších 21 fotografií
Kočička!
Ještě než Týnuš Třešničkovou potkalo v Turecku osudné neštěstí, nosila její mladší sestra rovnátka a na ulici byste ji ani nepostřehli. Jenomže čas běží neúprosnou rychlostí a z Martiny Třešňákové vyrostla prvotřídní kráska. Užívá si dovolenou u moře a na plážích se nebojí ukázat v odvážných modelech.

Věděli jste, že má Týnuš Třešničková sestru? Ještě před rokem byste Martinu na ulici přehlédli, ale během uplynulých měsíců z ní vyrostla krásná žena.

S tátou vyrazila do Chorvatska a na tamějších plážích vystavila postavičku ve velmi odvážných bikinách. Dřív jezdívali na dovolenou i se starší Týnuš, ta ale tentokrát zůstala doma. Není se čemu divit, po devíti měsících na nemocničním lůžku v tureckém Istanbulu by v Česku s nadšením zůstal asi každý.

Zatímco Týnuš na Instagramu sleduje bezmála 470 tisíc lidí, Martina má na sociální síti přes 100 tisíc fanoušků. Smutnou ironií zůstává, že nejvíc sledujících oběma přibylo po zářijovém neštěstí, z nějž si Třešničková odnesla popáleniny na čtvrtině těla.

Nejnáročnější léčbu už má za sebou, i doma však stále musí navštěvovat několik lékařů. Jizvičky po popáleninách se budou hojit ještě dlouho. Snad ale všechno půjde tak, jak má, a Martina už bude na příští dovolené i se starší sestrou!

Mohlo by vás zajímat

Další články