Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Sestra Simony Krainové ukázala maminku: Tato žena porodila slavnou topmodelku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
podoba
Modelka Simona Krainová (46) a její starší sestra Yvona vypadají na svůj věk fantasticky. I když jedna už překročila padesátku a druhé na ni táhne, sestry Krainovy vypadají daleko lépe než většina o dvacet let mladších žen. Po kom ale zdědily tolik mladistvé krásy? Simonina sestra Yvona ukázala maminku a hned bylo všem jasné, že geny se nezapřou...

Simonu celý život nutí její práce, Yvona zatoužila být i po padesátce ve formě, a tak na sobě obě sestry tvrdě makají. Simona Krainová je známá tím, že každý den běhá několik kilometrů a i když nikdy nebyla vášnivou sportovkyní, zálibu v pohybu si v posledních letech našla i ona.

Čas je neúprosný, o tom ví své i modelka Simona Krainová (46), která patří k nejkrásnějším Češkám. Má ale to štěstí, že téměř nestárne a vypadala by senzačně i jak se říká v pytli od brambor. Svou maminku modelka často neukazuje. Nyní však udělala její starší sestra výjimku a ke společné fotografii s mámou připsala dojemných pár řádek.

„Každý den se mě zeptá, jestli jsem dojela v pořádku, že mám jezdit pomalu, jaké je počasí, jestli můj 30letý syn má oběd, ještě nedávno se mě ptala, jestli má čepici, když jde ven.. tak před rokem, kam zase letí moje ségra, kdy kde spadlo letadlo…,“ popsala Yvona maminčinu starostlivost.

Na první pohled je vidět, jak jsou Yvona i Simona mamince podobné a i když je někdy její až přílišná starostlivost dusí, jistě jsou za takovou mámu neskutečně šťastné.

Mohlo by vás zajímat

Další články