Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Sestra Michaela Jacksona La Toya šokuje vzhledem: V 63 letech má postavu jako Barbie

Je tohle ještě hezké?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
extrém
Zpěvačka La Toya Jackson (63) předvedla na tiskové konferenci v Mexiku k show Forever neuvěřitelnou postavičku. Na to, že je zpěvačka už téměř v důchodovém věku, figuru má jako Barbie. Tělo, které by jí mohla leckterá žena závidět, oblékla do přiléhavého modelu značky Fendi a byla nepřehlédnutelná.

Zpěvačka, herečka a skladatelka má sice úspěšná léta dávno za sebou, ale i dnes se pyšní naprosto neuvěřitelně štíhlou postavou, kterou nemají ani ženy ve dvaceti. Někoho může členka slavné rodiny Jacksonů až polekat. Kvůli řadě plastických operací vypadá nepřirozeně a její tvář je mírně znetvořená.

La Toya si prý extrémně hlídá jídelníček, takže nemá šanci přibrat ani deko navíc. V jejím věku, kdy ženy zpravidla odchází do důchodu, se nebojí navléct do elastických kalhot a přiléhavého svetříku značky Fendi.

Naposledy svým vzhledem všechny šokovala na tiskové konferenci k show Forever v Mexiku, kde vypadala jako panenka Barbie po plastice. Sestra popového krále má ale prý krásnou duši a velmi vstřícnou povahu. La Toya je skvělou tetou dětem zesnulého bratra Michaela Jacksona (†51), za což si zaslouží úctu.

Je chvályhodné, když se žena i v pokročilém věku stará o své tělo. Nemělo by se to však přehánět. Co myslíte, je tohle ještě hezké? Na vyhublou "důchodkyni" La Toyu se podívejte do naší galerie.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy