Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sestra, kterou na Bulovce sexuálně obtěžoval Afgánec: Konečně promluvila a poslala jeho rodině ostrý vzkaz!

Na Bulovce je rušno.
Začátkem listopadu se v pražské nemocnici na Bulovce pokusil Afgánec znásilnit zdravotní sestřičku. Odtáhl ji pryč a sexuálně ji obtěžoval. Ještě než došlo na sex, zachránili ji její kolegové. Migrant skončil ve vazbě. Zdravotní sestra se nyní rozhodla o celém incidentu promluvit a rodině útočníka poslala velmi ostrý vzkaz.

Devatenáctiletý migrant, který měl před několika týdny napadnout a sexuálně obtěžovat sestřičku v Nemocnici Na Bulovce, nepřišel do Česka s dalšími imigranty. Je to syn velmi váženého muže, jehož rodina dostala trvalý pobyt v Česku po tom, co zjistila, že jí v rodném Afghánistánu hrozí nebezpečí. Otec i matka jsou z činu svého syna naprosto zdrceni.

Navíc portál Seznam.cz zveřejnil článek o zásluhách otce afgánského útočníka. Kvůli činu syna může jeho otec přijít v Česku úplně o vše. Na tento článek zareagovala i napadená zdravotní sestřička z Bulovky.

„V prvé řadě měl milý pán vysvětlit svému synovi, jak se má v naší zemi chovat, hlavně k ženám. To, že on má obavu o svou rodinu, mě vůbec nedojímá, jelikož to, čím si procházím já, je daleko horší. Vezměte si tuto rodinu k sobě domů, chovejte se k nim slušně, s úsměvem, starejte se o jejich děti… Možná se vám ‚odmění‘ jako mně. Přeji vám takové ‚klidné‘ noci jako mám já…“ napsala žena ostrý e-mail serveru Seznam.cz.

Imigrant po činu skončil ve vazbě, ze které byl před týdnem propuštěn. Jeho případ byl přidělen obhájkyni Karolíně Babákové, protistranu bude hájit advokátní kancelář Václava Vlka. Podle seznamu obhájce obviněného imigranta tvrdí, že prý nešlo o žádný sexuální útok, ale o jazykovou bariéru a špatné porozumění cizincovým gestům.

Související články

Další články