Jedna ze sester Kim Kardashian (33), Kylie Jenner (17) se v poslední době začíná podobat kačerovi, kterého někdo pořádně nakopal do obličeje, nebo člověku, co se přihlásí do některé z těch stupidních show, kde musíte provést něco strašného, třeba si strčit kebuli do vosího hnízda, a pak za to dostanete sto tisíc.

Kylie se na sociálních sítích neustále chlubí fotkami, na nichž má rty dvojnásobně větší než manželka Obamy, a snaží se všem namluvit, že za tím nejsou botoxové injekce, ale trik s líčením. Tomu se ale věří dost těžce, protože když srovnáte její aktuální fotografii s fotkou před třemi lety, máte pocit, že si Kylie vzal do ruky arzenál plastických chirurgů a udělal z ní úplně jiného člověka.

Líčení dokáže opravdu mnoho a mnohdy z vás udělá úplně jiného člověka, jenže klan Kardashianů – Jennerů je proslulý svou zálibou v plastických operacích, a tak by se nikdo nemohl divit, že podlehla už v tak mladém věku i Kylie.

Každopádně obří rty podle Kylie můžete vyzkoušet, když si je nejprve pořádně vydrhnete peelingem, abyste vyrovnali povrch, natřete na ně zvětšovací sérum (prodávají parfumérie), rty vás budou trochu pálit, okraje zrudnou, ale vy je obkroužíte rozjasňovačem a pečlivě vklepete. Pak už je to na šikovnosti vašich rukou, ale počítejte s tím, že s tužkou pojedete u horního rtu výrazně nad konturou rtů. Tou samou tužkou rty vykreslete, aby se sjednotily přechody, případně ještě vklepejte matnou rtěnku v podobné barvě. Doprostřed rtů párkrát ťukněte prstem trochu výrazného lesku.