Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sestra Kate, Pippa Middleton, se dočkala. Nejkrásnější zadeček uvidíme ve svatebních šatech!

Pippa našla pana Božského.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Jen co na veřejnost prosákla informace, že sestra vévodkyně Kate (34), Pippa Middleton (32), se zasnoubila, tak Britové nežijí ničím jiným. O ruku ji požádal její přítel James Matthews (40) a lidé v Anglii se už nemůžou dočkat obrovské veselky. Konečně zas uvidí nejkrásnější zadeček "v akci".

K žádosti o ruku mělo dojít tento víkend při pobytu v národním parku Lake District. Nejdříve si zamilovaná dvojice dala pořádně do těla a vyšlápla si až na vrchol jedné z hor, kde se kochali okolím. A když to Pippa nečekala, tak James poklekl s nádherným prstenem v ruce a požádal svou lásku o ruku. Ta hned měla odpovědět bez rozmýšlení „ANO“.

Dokonce už měly proběhnout oficiální zásnuby, kdy boháč přišel za jejím otcem Michaelem Middletonem a žádal o jeho svolení.

Je vidět, že opravdu stará láska nerezaví. Pippa totiž se zámožným bankéřem krátce randila už v roce 2012. Jenže ona dala přednost makléři Niku Jacksonovi, se kterým byla dokonce v roce 2013 také zasnoubená. Jenže nakonec láska k Jamesi zvítězila a teď už se těší, jak se bude chystat na svatbu roku.

Související články

Další články