Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Sestra Jiřího Korna se vdala: Slavnou dětskou herečku oddal Magnusek, za svědka jí šel bezdomovec

Yvetta Kornová měla smutný osud.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/Bontonfilm/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 10 fotografií
Svatba

Sestra Jiřího Korna (74), Yvetta Kornová (61), se vdala. Herečka, která se proslavila dětskými rolemi ve filmech Přijela k nám pouť či Jak se točí Rozmarýny, si vzala za muže Josefa Petrů a oddávajícím se stal režisér a Yvettin dlouholetý kamarád Tomáš Magnusek (39). Informace jako první přinesl web CNN Prima NEWS.

V rodině zpěváka Jiřího Korna došlo na šťastnou událost. Bývalá dětská herečka Yvetta Kornová se vdala. Řekla ANO Josefu Petrů, muži, který si Yvettu doslova vysnil již před třiceti lety.

„Jejich příběh lásky je úžasný. Josef si Yvettu v podstatě vysnil. Před téměř třiceti lety, když byl ženatý, byl do ní platonicky zamilovaný a řekl jí, že si ji jednou stejně vezme. Yvetta mu tehdy odpověděla, že je ošklivej a že k tomu nikdy nedojde. Pro Josefa je to splněný sen, prozradil režisér Tomáš Magnusek pro web CNN Prima NEWS.

Svědek byl bezdomovec

Svatba byla poklidná a zúčastnili se jí jen nejbližší přátelé a rodina. Za svědka šel Yvettě bezdomovec, a to hlavně z toho důvodu, že i ona byla dříve ve velmi špatné životní situaci, podlehla alkoholu a žila na ulici. Nakonec se ze všeho dokázala dostat a se současným manželem žije u Náchoda.

„Mám dlouholetý vztah. Plánujeme takovou bláznivou svatbu. Jen my dva a dva svědci. Možná si je vybereme na ulici mezi bezdomovci. Říkala jsem vždycky, že podruhé se budu vdávat až v sedmdesáti. Ale asi to zkusím dřív. Možná už příští rok,“ prozradila minulý rok sestra známého zpěváka a herce Jiřího Korna pro Blesk.

Bývalá dětská hvězda

Yvetta Kornová se narodila do umělecké rodiny. Jako malá se věnovala herectví, objevila se ve snímcích jako Přijela k nám pouť, Můj brácha má prima bráchu, Páni kluci, Šest medvědů s cibulkou, Housata, Jak se točí Rozmarýny, Léto s kovbojem nebo Brácha za všechny peníze. Později hrála například ve filmech Krajina s nábytkem, Udělení milosti se zamítá, I ve smrti sami, Kočky nebo 8 hlav šílenství. Naposledy se objevila ve snímku Stáří není pro srabi z roku 2022.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy