Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Sestra hvězdného fotbalisty Kristýna Schicková pro eXtra: Řídím se přitažlivostí

Sestra hvězdného fotbalisty Kristýna Schicková pro eXtra: Řídím se přitažlivostí
Zdroj: se svolením Kristýny Schickové / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
rozhovor

Modelka Kristýna Schicková (26), jež je také maminkou ročního syna Elliota a sestrou hvězdného fotbalisty Patrika Schicka (25), nedávno oslavila narozeniny. Poslední roky vzala skutečně hopem. Zasnoubila se s architektem Lukášem Třešňákem, kterého si později vzala za muže, poté na světě přivítali syna a Kristýna stihla dodělat i vysokou školu, a to s červeným diplomem. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, co nyní plánuje, a také se svěřila s receptem na skvostnou postavu, kterou rozhodně nemá zadarmo.

Půvabná modelka Kristýna Schicková v roce 2019 oznámila zásnuby se svým partnerem, architektem Lukášem Třešňákem, kterého si stejný rok vzala za muže a dokonce i otěhotněla. Syna Elliota pak přivítali na světě v březnu 2020. Letos se pak pochlubila, že uspěla i u státnic a získala titul Mgr. s červeným diplomem.

Celý život se řídím podle zákona přitažlivosti

V rozhovoru pro eXtra.cz Kristýna prozradila, co po takové vlně životních úspěchů dál plánuje. "Několik cílů před sebou ještě mám a už se nemohu dočkat, až je začnu postupně zdolávat a plnit. Nějakou dobu se potají věnuji svému budoucímu podnikání, které snad brzy spatří světlo světa. Bude to ale ještě nějakou dobu trvat, skloubit rodinný život, práci modelky a moderátorky s kreativitou na Instagramu, navíc i se staráním se o své tělo a duši, není lehké. Chce to velkou odhodlanost, načasování, dost odříkání, pevnou vůli. Ale jak já říkám - všechno jde, když se chce. Důležité je skutečně věřit ve svůj sen a přání, pak už jen čekat. Celý život se řídím podle zákona přitažlivosti, který podle mých zkušeností skutečně funguje.

Balanc a nastavení mysli je klíčem

Ač má Kristýna teprve ročního syna Elliota, je ve skvělé fyzické kondici. Svou postavu ale rozhodně nemá zadarmo.

"Musím se přiznat, že opravdu moc ráda jím, ale zároveň i ráda cvičím. Vše je podle mého názoru věc nalezení správného balance, který se mi osvědčil. K dosažení krásné a pevné postavy ale nestačí pouze cvičit, velmi důležité je upravit si jídelníček. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že strava tvoří 70% úspěchu. Za léta se mi velmi osvědčila metoda Intermittent fasting neboli metoda přerušovaného půstu," uvedla i s detaily, jak běžně probíhá její den.

"Vstávám kolem 7. hodiny ranní, když Elliotek ještě spí. Po probuzení si dám teplou vodu s citronem a guaranou, nebo zelený čaj, pak následuje třicetiminutový běh, který mi vždy dodá skvělou energii a rozjede metabolismus. Teprve až pak začínám svůj den, navíc jsem ráda, že jsem pro své zdraví něco udělala. Pak si dám snídani, kterou je většinou jogurt s müsli nebo vajíčka na všechny možné způsoby. Oběd si dávám podle aktuální chuti a k večeři preferuji spíše lehčí jídla," řekla pro eXtra.cz

Co je její tajnou zbraní?

Ranní běh ale není jediný sport, který Kristýna dělá. "Také navštěvuji 2-3x týdně pilates reformer, které tvaruje nádherné dlouhé a pevné svaly. Občas si zajdu i do posilovny, kde střídám různé styly cvičení. Pak mám ještě jednu tajnou zbraň, a tou jsou ruské ruční anticelulitidové masáže, které dokonale stimulují lymfatický systém, navštěvuji je minimálně dvakrát do měsíce."

Ovšem také prozradila, že jsou i dny, kdy se jí do ničeho nechce, a když to přijde, pak se ani kalorické bombě nebrání. "I já občas polevím a bez výčitek si nějakou dobrotu dopřeji. Zároveň ale vím, že mi to jednou za čas neublíží a pohladí mě to po duši. Balanc a nastavení mysli je za mě tím správným klíčem," dodala.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy