Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sestra Elišky Ruskové čelí odporným nadávkám: Tohle vyplodí jen největší ubožáci!

Sestra Elišky Ruskové čelí nechutným útokům.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
Jen co se zlí jazykové vyřádili na Elišce Ruskové, vzali si na paškál i její starší sestru Terezu Ruskovou. Druhá nejlepší finalistka SuperStar 2018 ji brání zuby nehty, ale sžíravá kritika se valí dál. S tímhle vším se musela vypořádat!

Teprve patnáctileté Elišce Ruskové uniklo vítězství v SuperStar 2018 jen o vlásek. Prvenství nakonec připadlo o sedm let starší Tereze Maškové, ale nejmladší účastnici druhé místo stejně přineslo ohromné množství popularity.

A s tou se kromě velkých možností pojí i nepředstavitelná vlna nenávistí. Nejprve začali internetoví škarohlídi útočit na samotnou Elišku, později si za svou oběť vybrali její starší sestru Terezu Ruskovou.

Na Instagramu se začaly množit nechutné vzkazy o jejích kilech navíc. A nechyběla ani na hlavu postavená obvinění, že se Tereza veze na vlně úspěchu Elišky a na mladší ségře se až příliš okatě přiživuje.

Eliška se těmto nejapným útokům rozhodla rychle učinit přítrž. „Pokud se považujete za moje fanoušky a něco takového říkáte, tak ani nechci, abyste mě sledovali. Sestra se na mě určitě nepřiživuje. Jsme nejlepší kámošky a tak to už bude navždy,“ prohlásila Rusková.

Tomu se říká sesterská láska!

Související články

Další články