Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Sestra České Barbie Dominiky Myslivcové je těhotná: Třetí miminko po dvojčatech neplánovala

Natálie Myslivcová se stane trojnásobnou maminkou.
Zdroj: Se souhlasem N. Myslivcové / koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
novinka

Sestra české barbie Dominiky Myslivcové (26) Natálie Myslivcová (22) oznámila, že se stane trojnásobnou maminkou. Se svým snoubencem vychovávají již dvojčátka Marcuse a Matiase, které porodila koncem roku 2018. Novinku zveřejnila na sociálních sítích, kam připojila i snímek ultrazvuku. Prozradila, jaká byla reakce přítele, zda bylo miminko plánované i jak na novinku reagovali její dva rozkošní synové.

Dominika Myslivcová se stane již trojnásobnou tetou, její půvabná sestra Natálie oznámila, že je dva a půl roku po porodu dvojčátek opět těhotná. "Tak jsme přikoupili další vozík, bude to jízda," napsala ke snímku, na kterém se zvěčnila s rodinou a drží se za bříško.

Třetí miminko v plánu nebylo

Natálie se prostřednictvím sociálních sítí svěřila, že třetí děťátko v plánu nebylo. "Já neplánuji nikdy nic, úplně to nesnáším, mít nalinkovaný život. Říkám si, že to, co má být se stane. Takže i tohle miminko k nám prostě mělo přijít," prozradila Natálie, která je na začátku pátého měsíce těhotenství.

Pohlaví miminka je ale zatím světu neznámé. "Pohlaví miminka ještě nevím, ale určitě budu zase dělat boy nebo girl party. Byl to nejúžasnější zážitek," napsala půvabná maminka, která si je jistá, že tentokrát nosí pod srdcem pouze jeden poklad.

Reakce tatínka i dvou synků

Svým fanouškům se také rozhodla prozradit, jak na těhotenství reagoval její snoubenec i dva synové. "Byl moc rád, reagoval fakt krásně, oznámila jsem mu to na Valentýna," Marcus a Matias budou brzy bráškové ochranáři. "Každý den pusinkují ultrazvuk a bříško. Nevím, jestli to už úplně chápou, ale je to hrozně hezké a doufám, že budou mít z dalšího brášky nebo sestřičky radost," dodala.


Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy