Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Sestra české Barbie (22) opět maminkou: Holčička dostala velmi zvláštní jméno

Zdroj: Se souhlasem Natálie Myslivcová / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
porod

Sestra české Barbie Dominiky Myslivcové (27) Natálie Myslivcová (22) se stala trojnásobnou maminkou. Společně s partnerem Markem po dvou klucích přivedli na svět rozkošnou holčičku, která dostala neobvyklé jméno. Radostnou novinkou se rodičovský pár pochlubil na sociálních sítích.

"Jsme v pořádku, láska dostala zase jiné a větší rozměry," uvedla na svých sociálních sítích trojnásobná maminka Natálie Myslivcová k radostným snímkům se svou novorozenou holčičkou. "3450g lásky. Moc tě milujeme Neminko. Už nám nic nechybí!"

Radostí bez sebe je i novopečený trojnásobný tatínek, podnikatel Marek Mikulenka. "Jsme kompletní. Obě moje holky to zvládly na výbornou a jsou v pořádku," informoval na Instagramu.

Netrvalo dlouho a u radostné novinky se vmžiku objevila spousta gratulací a krásných vzkazů. Mezi prvními byla Natálčina sestra Dominika Myslivcová. "Tak konečně to můžu říct. Jsem teta," napsala radostně.

Trojnásobná maminka

Těhotenství oznámila Natálie dva a půl roku poté, co se stala maminkou dvojčátek - Matiase a Markuse, kteří budou pro svou malou sestřičku velcí bráškové a také zajisté ochránci. Natálie se v době druhého těhotenství také svěřila, že miminko v plánu nebylo. "Já neplánuji nikdy nic, úplně to nesnáším, mít nalinkovaný život. Říkám si, že to, co má být, se stane. Takže i tohle miminko k nám prostě mělo přijít."

Související články

Další články