Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Šestnáctiletý student údajně natočil sex tape se svou vlastní učitelkou! Celý příběh je ale šokující i jinak!

Argentina teď nežije ničím jiným.
+ Další 3 fotografie

V Argentině se toho očividně příliš neděje, protože příběh o tom, jak šestnáctiletý student natočil sex se svou učitelkou a záznam zveřejnil na internetu, je ve všech tamějších médiích.

Příběh se má takto: šestadvacetiletá učitelka Lucita Sandoval z města Santiago del Estero se z nějakého důvodu rozhodla souložit se svým šestnáctiletým studentem, aniž by věděla, že tento ji tajně při aktu natáčí na mobilní telefon. Když to později zjistila, slíbil jí, že 23 minut dlouhé video vymaže, ale místo toho ho rozeslal přátelům přes aplikaci WhatsApp, díky čemuž se nakonec nahrávka dostala až na argentinské porno stránky.

Na videu se šestnáctiletý student usmívá do kamery, ukazuje palec nahoru a pak vidíme, jak souloží s učitelkou.

Jenže když do případu začala šťourat západní média a profesionální, investigativní novináři, začaly se v příběhu objevovat díry. A zjistilo se, že jde velmi pravděpodobně o jeden velký podvod na nebohou učitelku!

Sex tape skutečně existuje, ale očividně na ní není ani nezletilý chlapec, ani paní učitelka. Na nahrávce skutečně jedna učitelka angličtiny je, ale z města Corrientes. A ten chlapec není její šestnáctiletý student, ale její přítel studující vysokou školu.

No, ale nachytala se spousta novinářů…

Mohlo by vás zajímat

Další články