Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Šestnáctiletou studentku znásilnili migranti, umírat ji nechali na špinavé matraci

Zdroj: Facebook
tragédie v Itálii
Desiree Mariottini (16) byla mladá studentka, která měla celý život před sebou. Setkání se čtyřmi migranty se jí však stalo osudným. Ti ji zdrogovali, znásilnili a nechali umírat uprostřed staveniště. Nikdo z přihlížejících jí ze strachu nepomohl.

Teprve šestnáctiletá Desiree Mariottini z italského města Cisterna di Latina byla nalezena mrtvá poté, co v říjnu 2018 byla omráčena na staveništi ve čtvrti San Lorenzo. Podle svědka dorazila na místo, kde se scházeli bezdomovci, aby si koupila drogy od čtyř mužů.

Nebohou dívku nalezla ekvádorská žena Narcisa Leon nehybně ležet na špinavé matraci. Čtyři migranti Yusif Salia, Mamadou Gara, Brian Minteh a Chima Alinno podle všeho dali oběti drogy, následně ji znásilnili a nechali umírat.

Leon dokonce uvedla, že slyšela jednoho z mužů říct otřesnou věc. Studentku nechali zemřít proto, aby se vyhnuli možnému vězení. "Lepší, že je mrtvá, než abychom byli ve vězení." Lidé, kteří se ve čtvrti pohybovali, údajně věděli, že je dívka těžce zraněná. Nikdo jí ale nepomohl, protože slyšeli, co jeden z mužů řekl.

Všichni muži jsou nyní souzeni za znásilnění a smrt šestnáctileté dívky. Případ se nadále vyšetřuje.

Související články

Další články