Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Šestnáctiletá hvězda internetu se zabila: Lidé jí psali výhrůžky, vstříc smrti šla s úsměvem

Šestnáctiletá hvězda internetu se zabila: Lidé jí psali výhrůžky, vstříc smrti šla s úsměvem
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
sebevražda
Hvězda TikToku a dalších sociálních sítí Siya Kakkar (16) spáchala sebevraždu v Novém Dillí. Proslavila se především svými tanečními videi a nasbírala přes jeden milion sledujících. Smrt mladé dívky potvrdila její manažerka.

Rozhodnutí známé dívky překvapilo nejen rodiče ale i její manažerku Arjun Sarin. „Muselo se stát něco v jejím osobním životě. V práci si totiž vedla velmi dobře,“ vysvětluje Sarin a dodává, že spolu nedávno mluvily o novém projektu.

V tu dobu se zdála být naprosto v pořádku bez žádných psychických problémů. Siya se ale údajně zabila kvůli výhružkám, které jí lidé anonymně posílali. Tento problém, se kterým se v poslední době potýkala, potvrdili i její rodiče.

Předtím než šestnáctiletá dívka zemřela, sdílela na TikTok poslední video, kde stojí na střeše budovy v Novém Dillí. Při natáčení se celou dobu usmívala.

Aktivní byla Siya Kakkar i na ostatních platformách jako jsou Instagram, Snapchat nebo YouTube. Na Instagramu měla dokonce přes sto tisíc aktivních sledujících. Mnoho lidí tak vyjádřilo lítost nad dívčiným rozhodnutím. „Je to smutná zprava, že tepve šestnáctiletá dívka spáchala sebevraždu,“ napsal fotograf Viral Bhayani v příspěvku na Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy