Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Šestnáctiletá dcera Toma Cruise roste do krásy: Se slavným otcem se nevídá, už teď je pohádkově bohatá

Suri Cruise: Dcera Toma Cruise roste do krásy, se slavným otcem se nevídá
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Výživné

Šestnáctiletá Suri Cruise se na společenských akcích neobjevuje, paparazzi ji zachytávají jen během procházek v ulicích New Yorku. Nejinak tomu bylo i nyní, kdy si společně s maminkou, herečkou Katie Holmes (44), vyrazily ven, jak píše web Hola!. 

Herečka Katie Holmes a její dcera Suri Cruise se šly projít po New Yorku. Paparazzi je zachytili, jak jdou ulicemi a na sobě mají nenápadné volné oblečení, aby lehce splynuly s davem. Jak píše web Hola!, ty dvě si jsou velmi blízké, a jak Katie nedávno prozradila, během pandemie koronaviru se společně dívaly na snímky, v nichž Katie dříve hrála.

Suri je dcerou hollywoodského herce Toma Cruise (60), o jejich vztahu se ale nic neví. Podle webu Hello Magazine je to již více než deset let, kdy byla Suri naposledy veřejně viděna se svým slavným otcem. Proto si veřejnost i média podle různých zdrojů myslí, že se nestýkají.

Na Suri platí miliony

Podle rozvodových dokumentů nemá herec v životě dcery téměř žádnou roli, ovšem souhlasil s tím, že bude manželce platit 400 000 dolarů (tj. více než 8 a půl milionu korun) ročně jako výživné, dokud Suri nedosáhne 18 let. Suri žije se svou matkou v New Yorku a navštěvuje elitní soukromou školu.

Katie Holmes začala chodit s Cruisem v roce 2005, tehdy jí bylo sedmadvacet a jemu třiačtyřicet let. Sedm týdnů poté, co se poprvé setkali, se zasnoubili. V listopadu téhož roku se vzali během obřadu na zámku Odelscalchi v Itálii. Na začátku dalšího roku přivítali na světě svou první a jedinou dceru Suri, a to přesně v den výročí jejich prvního rande, 18. dubna 2006. Pár se ale nakonec v roce 2012 rozvedl, důvodem prý byly nepřekonatelné rozdíly.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy