Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Šestinedělí skončilo: Ewa Farna je v nejlepší formě za celou svoji kariéru

Šestinedělí skončilo: Ewa Farna je v nejlepší formě za celou svoji kariéru
Zdroj: Instagram
+ Dalších 34 fotografií
top forma
Tak je to tady! Zpěvačka Ewa Farna (25) oznámila fanouškům, že jí skončilo šestinedělí. Zpěvačka už naznačila na Instagramu, že právě začíná trochu divočejší období. A musíme si přiznat, že Ewa vypadá velmi dobře.

Zpěvačka Ewa Farna (25) přitom pracovala do poslední chvíle a porodila nedlouho poté, co odehrála poslední koncert první části turné Málo se známe. S informací o narození zdravého klučiny přišel web eXtra.cz.

Sama zpěvačka k tomu na Instagram napsala: „Před pár dny jsem se stala mámou. Poprosím o respektování toho křehkého období pro každou mamku, našeho soukromí i klidu. Jsme zdraví a šťastní," sdělila u prvního zveřejněného snímku s miminkem novopečená máma.

Ewa patří mezi naše nejnadanější a nejoblíbenější zpěvačky. Moc dobře si je vědoma toho, že od puberty zápasí s kily navíc, ale nikdy si z toho nic nedělala. Nyní to vypadá, že díky kojení shodila tolik, kolik se jí nepodařilo za celou kariéru. Jen tak dál, Ewo! V lepší formě jsme zpěvačku hodně dlouho neviděli. Co myslíte?

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy