Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Šestiletá milionářka má 60 párů bot a šaty za statisíce, kde na ně vzala?

Isabella Barrett
Zdroj: MailOnline

Isabella Barrett je malá holčička z Rhode Islandu, které je teprve šest let, ale už teď má víc peněz, než vy budete schopni vydělat za deset životů. Odmalička objíždí soutěže krásy a je hvězdou kontroverzní reality show Toddlers and Tiaras, která právě ukazuje život holčiček a jejich matek ve stresu a zajetí krásy.

A tahle práce jí slušně nese. Malá Isabella se stala návrhářkou vlastní kolekce šperků a žije si slušně na vysoké noze, například si objednává jídlo za dva tisíce dolarů a jsou to samé laskominy jako humr nebo filet mignon, co patří mezi nejdražší jídla vůbec.

Holčička o sebe taky hodně dbá, jen líčidla, umělé vlasy, akrylové nehty, nástřikové opálení a dokonce i běloskvoucí falešné zuby ji přijdou na tisíce dolarů měsíčně. Obléká se do oděvů na zakázku a jeden přijde i na dvě stě tisíc korun.

Během svých cest spí pouze v pětihvězdičkových hotelích a dopřává si ty nejlepší služby. V šesti letech vlastní něco přes šedesát párů bot, drahé šperky a nyní už i hvězdné manýry. Sama říká, že se cítí jako superstar a maminka má strach, že její dcera začíná být trochu rozmazlená. Přesto si ale podle matky zaslouží jen to nejlepší, když tedy tak tvrdě pracuje a navrhuje ty šperky.

Vše je tedy v nejlepším pořádku. Protože o dívčino konto se samozřejmě ze zákona starají rodiče.

Související články

Další články