Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Šestiletá dcera Jiřího Pomeje (†54): Anička chce tátu, jeho smrt zatím nestrávila

Zdroj:
+ Dalších 50 fotografií
SMUTEK
I když ji rodina na zlou správu o jejím tatínkovi citlivě připravila, šestiletá Anička Pomeje stále dost dobře nechápe, že táta už není. „O tátovi mluví a ptá se na něj,“ říká vdova po herci.

„Když Jirka zemřel, měla jsem strach jí to říct. Bála jsem se toho, že Anička bude plakat, když jí povím, že jí umřel tatínek. Měla jsem obavu, že tu situaci neustojím. Když Jirka odešel, předala jsem dceru mým rodičům, tak jí to jako první naznačila mamka, hned potom jsme se o tom bavily i spolu. Dnes si už o tom s malou normálně povídáme,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje.

Otázky

Anička se ptá, o tátovi mluví. Kdyby ale byla starší, tak to bude mít spojené s jinými emocemi, než když je takhle malinká. V tomhle věku děti žijí absolutní přítomností. Nepřemýšlí nad tím, co bylo a co bude, ale co je teď. Podle mě ještě přijde doba, kdy to bude řešit. Lítostivá zatím kvůli němu není, ale až bude větší, začne jí to docházet,“ bojí se toho okamžiku.

„Na jednu stranu jsem ráda, že nebyla starší, protože by se tím hodně trápila. Kdyby byla ještě mladší, zase si tátu vůbec nebude pamatovat. A Jirku v sobě naštěstí pořád má uchovaného. Chce tátu,“ dodala dýdžejka.

Nervozita

Maličká sice chodí s babičkou tátovi pravidelně na hrob, ale vzhledem ke svému nízkému věku možná netuší, o co vlastně jde.

O to těžší pro ni (a tím pádem i pro její matku, která je už dnes z toho nervózní) jednou bude okamžik, kdy si uvědomí, že toho legračního taťuldu už nikdy naživo neuvidí…

Související články

Další články