Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šestá Mission: Impossible se blíží: Tom Cruise (55) se při natáčení ošklivě zranil! Drsné VIDEO

+ Další fotografie
Tom Cruise (55) by se už mohl jenom válet v křesílku ve scientologickém chrámu. Jenže mu to nedá a od herectví se stále nemůže odpoutat. Stálo ho to dokonce několik měsíců léčby. Už šesté pokračování legendární dobrodružné série Mission: Impossible, tentokrát s podtitulem Fallout, v překladu dopad nebo důsledek, se blíží do kin. Podívejte se na první ukázku, bude to nářez!

Tomu Cruisovi spojení s dobrodružnou filmovou sérií Mission: Impossible už nadosmrti nikdo neodpáře. Na rozdíl od Jamese Bonda, tajného agenta Ethana Hunta může zkrátka ztvárnit jedině pětapadesátiletý hollywoodský švihák.

Cruise má za sebou náročný výcvik, protože si nedá říct a nebezpečné scény točí bez kaskadéra. Ve svém věku už by měl na profesionálního „sebevraha“, který by ho v situacích, kdy jde o krk, zastoupil, přece jenom nárok. Odvaha se mu vymstila, protože se při natáčení zranil a výroba filmu se na několik měsíců musela pozastavit.

Kromě Toma je stálicí filmové série i Ving Rhames a Simon Pegg chyběl jenom jednou. Tentokrát si dal v Mission: Impossible pauzu Jeremy Renner, který dal přednost roli Hawkaye v marvelovce Avengers: Infinity War, jež se točila souběžně.

Mrkněte se na první ochutnávku ve videu na začátku článku.

Související články

Další články