Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sešlý a otylý Matthew Perry slaví 51: Chandler z Přátel se bál nadváhy, herec jí trpí

Sešlý a otylý Matthew Perry slaví 51: Chandler z Přátel se bál nadváhy, herec jí trpí
Zdroj: koláž eXtra.cz / profimedia
+ Dalších 7 fotografií
výročí
Americko-kanadského herce Matthewa Perryho byste dneska na ulici jen stěží poznali. Ačkoliv slaví 51. narozeniny, do chlapíka v nejlepších letech má hodně daleko. Seriálový Chandler a kdysi idol mnoha žen se v posledních letech proměnil k nepoznání. Sešel a přibral na váze. Na dnešního oslavence je bohužel opravdu žalostný pohled.

Matthew Perry jako jediný z herecké party ze seriálu Přátelé stále více chřadne. Na rozdíl od svých kolegů, kteří se i ve svých letech snaží vypadat dobře se zdá, že Matt na svůj vzhled úplně zanevřel.

Najde zanedbaný herec lásku?

Herec, kterého proslavila role Chandlera Binga, ale nevypadá tak zanedbaně bez důvodu. Už od mládí holdoval alkoholu a cizí mu nebyly ani drogy. V jeho letech, kdy by se měl o sebe nejvíce starat, na sebe naopak kašle. Z jeho nadváhy lze usuzovat, že mu chutná hlavně v noci a permanentku do fitness centra si zřejmě také už dlouho nekoupil.

Ačkoliv herec není v té nejlepší kondici, několik měsíců randil s krásnou agentkou talentů Molly Hurwitz (28). Chodili spolu od prosince, v květnu letošního roku se ale pár rozešel. Od té doby začal Matthew znovu lovit na internetových seznamkách. Snad najde bývalý fešák tu pravou, po jejímž boku se dá opět znovu do formy.

Herecké výkony

Ačkoliv chtěl Matthew zamlada hrát profesionálně tenis, skončil nakonec u herectví. Televizní hvězdu z něho udělal v roce 1994 seriál Přátelé. Před filmovou kamerou se ale začal objevovat už o něco dříve. Na konci osmdesátých let ho začali režiséři obsazovat do hlavních rolí. Po boku Salmy Hayek si zahrál v romantické komedii Jen blázni spěchají, známý je i z další romantické komedie Tři do tanga, kde ztvárnil postavu chicagského architekta Oskara Novaka. Na přelomu tisíciletí exceloval coby vystrašený dentista v krimi komedii Můj soused zabiják a později i v jejím pokračování.

Námět na Přátelé

Málokdo ví, ze se Matthew v roce 1993 pustil do psaní vlastního sitcomu, který se nazýval Maxwell's House. Seriál byl o šesti mladých sympatických lidech a jejich osudech. Námět na televizní sitcom předal společnosti Universal Television. Ve stejné době ale začínala společnost NBC natáčet podobný projekt. Jeho producenti si Perryho jakožto autora sitcomu Maxwell's House všimli a scénář i s hercem si odkoupili pro sebe. Tak vznikl seriál Přátelé, který má 10 sérií a miliony fanoušků po celém světě. Poslední epizody se natáčely v roce 2003.

Aktuálně se realizuje speciální díl, ve kterém vystoupí všichni herci. Ačkoliv mělo jít původně jen o rozhovory, tvůrci nechají divákům nahlédnout i do života hlavních hrdinů a v pořadu se ukáže, jak by se jim dařilo dnes. Největším překvapením pro diváky bude zřejmě proměna seriálového Chandlera, který svůj šarm a přirozené charisma začíná kvůli nezřízenému životnímu stylu velmi rychle ztrácet.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy