Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Sešlost známých těhulek: Podívejte se, jak vyrostlo bříško ženě Noida či Gránského

Nový pořad Můj muž to dokáže.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
pořad

Televize Prima přichází s novou zábavnou show Můj muž to dokáže a na natáčení jednoho z dílů se sešla řada těhulek. Bříško ukázala partnerka Vaška Noida Bárty (41) nebo manželka Davida Gránského (30). Na zahájení show nechyběli Eva Burešová (28) s Přemkem Forejtem (34), kteří ale před objektivy fotoaparátů utekli, nebo Zorka Hejdová (31) s manželem Mírou. Soutěží bude provázet Adéla Gondíková (48), jež ve zlatém ohromila nejen svého parťáka Ondřeje Urbana. 

Kolik chilli papriček dokáže váš muž sníst? Zvládne překážkovou dráhu na vysokých podpatcích? Kolika holčičkám v časovém limitu zaplete cop? Na to si budou sázet slavné ženy nebo partnerky slavných mužů v show Můj muž to dokáže.

Krásné těhulky a další osobnosti

Redakce eXtra.cz byla u zahájení zábavné show, kde se sešlo hned několik budoucích maminek, kterým už porod pomalu klepe na dveře. Krásnou manželku Nikolu přivedl na natáčení herec David Gránský. Půvabná optička je v 6. měsíci těhotenství a v červených šatech prozářila celý sál.

Zato uhrančivá snoubenka Vaška Noida Bárty Eliška Grabcová rodí už za pár týdnů. Noid redakci eXtra.cz nedávno prozradil, že se dočká další dcery. Říká se, že holčičky ubírají maminkám na kráse, to ale v Eliščině případě rozhodně neplatí a i těsně před porodem má půvabu na rozdávání.

V zábavném pořadu vystoupí Zorka Hejdová s manželem Mírou nebo Eva Burešová s Přemkem Forejtem. Ti se ale objektivům fotografů úspěšně vyhnuli obloukem.

Gondíková a Urban budou držet otěže

Doslova nejzářivější osobností během představení show Můj muž to dokáže byla Adéla Gondíková, která se oblékla do zlaté róby. Společně s Ondřejem Urbanem bude soutěží provázet.

"Několik dílů už jsme natočili a je to velká zábava. Pro nás pro ženy obzvlášť. My máme klasický babinec, bavíme se o mužích a smějeme se, když plní úkoly. Sledovat například manžela Evy Perkausové, svalovce, jak na vysokých podpatcích zdolává překážkovou dráhu, to se těžko popisuje, to se musí vidět. Jsem ale ráda, že se bavíme nejen my, ale i muži. Jsou pochopitelně i obdivováni, takže se s případným ponížením snáze vyrovnávají. Tenhle pořad je ale především velký zdroj humoru," popisuje princip nové show Adéla Gondíková.

Její moderátorský kolega Ondřej Urban bude mít na starosti mužskou sekci. Všechny úkoly, kterými muži projdou, sám dopředu vyzkoušel, a tak jako jediný dopředu ví, co slavné pány čeká. "V této soutěži jsem takový pokusný králík, zatímco Adéla má na starost ženskou část soutěžících. Ženy budou sedět u pokerového stolu a na své chlapy budou sázet žetony. A já mám na starost chlapy, budeme blbnout a plnit připravené úkoly. Vyzkoušel jsem si to na vlastní kůži, abych jim byl dobrým rádcem. A musím říci, že některé jsou opravdu hodně obtížné," přiznal Ondřej Urban.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy