Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Sesadila Slovákovou z trůnu: Inna Puhajková se pyšní nejkrásnějším zadečkem Česka!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
nádherné pozadí
Ještě nedávno všichni obdivovali zadek modelky Nely Slovákové (28), ta teď však se svou postavou poněkud zápasí, a tak přišel čas na to, aby se královnou stal někdo jiný. Na trůn svým nádherným pozadím nyní usedla moderátorka sportovních zpráv Inna Puhajková (32), která se pochlubila fotkami v bikinách. Nejdřív dala svým fanouškům jen ochutnávku ve formě fotografie z dálky, teď jim svůj zadeček přiblížila a muži slintají blahem!

Inna Puhajková je lidem známá jako modelka a především jako moderátorka zpráv z oblasti sportu. Kdykoliv se objeví na televizní obrazovce, oči diváků se zaměří na její krásu. Ta ale není zadarmo, Inna na sobě tvrdě dře a výsledky na její postavě rozhodně nepřehlédnete. Na Instagramu se nyní pochlubila fotografiemi z dovolené v Dominikánské republice, na kterých dala na odiv své přednosti. Její perfektní postava a vypracovaný zadeček okamžitě vzbudily pozornost všech jejích sledujících, Inna má totiž teď to nejkrásnější pozadí Česka.

Nadšení z dovolené dávala Inna najevo už předtím a ani teď, když už se vrátila do pracovního kolotoče, její radost neopadá. „Jedno z nejkrásnějších míst, co jsem zatím viděla,“ připsala k fotce z pláže. Pobyt v Dominikánské republice ale netrávila jen povalováním na pláži, aktivní moderátorka v sexy bikinách šplhala i po stromech! „V minulém životě jsem byla s největší pravděpodobností opice, nevím, jak jinak si vysvětlit, že už odmalička vlezu skoro na každý strom, který mi přijde do cesty,“ napsala Inna ke snímkům, které jen málokterého muže nechají chladného.

Na snímky Inny a její dokonalé postavy se můžete podívat v galerii, byla by skutečně velká škoda nechat si je ujít. Jejímu zadečku teď jiný nemůže konkurovat!

Související články

Další články