Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Servírka z Mostu! Dominika Býmová míří do dalšího seriálu: Nahradí tam hlavní hvězdu!

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 12 fotografií
dycky most!
Dominika Býmová (31), herečka známá ze seriálu Most!, míří na Primu do seriálu Krejzovi. Dominika alias servírka Romana z Mostu! má za sebou už první natáčecí den. Mladá herečka se v seriálu objeví jako produkční, která zamíchá kartami a zamotá hlavu i majiteli v podání Jana Révaie.

Dominika (31) je novou posilou seriálu Krejzovi a hned při svém vstupu na scénu pěkně zamíchá dějem. Hned v úvodu připraví o místo Ivanu Korolovou alias Danku Krejzovou.

“Hraju novou postavu Táňu Rosákovou, která zastoupí Danku Krejzovou v rádiu Best, a usídlí se tak na chvíli v té rádiové partě. Nebude to jen epizodní role, ale budu tam bojovat o své místo na slunci,” prozrazuje Dominika, která měla z prvního natáčecího dne malinko trému. Jak se ale ukázalo po první klapce, zcela zbytečně. “Je to tady moc milé,” uvedla herečka.

“Věděla jsem, kdo v Krejzových hraje, protože tu je hodně mých kolegů,” upřesnila. Dominika se bude potkávat před kamerou dokonce se svou dobrou kamarádkou – Kristýnou Kociánovou.

Usměvavou herečku budou mít možnost diváci vidět v seriálu od května. Herečka Dominika Býmová už odmala navštěvovala dramatické kroužky a hodiny herectví. Po studiu herectví se odstěhovala do Prahy, kde hrála v řadě českých i zahraničních projektů. Účinkuje také v divadlech a známou se stala především díky roli Edovy milenky v seriálu Most!.

Související články

Další články