Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Sériový vrah ji chtěl znásilnit a zavraždit, přesto mu utekla! "Měl černé oči jako ďábel," tvrdí jeho oběť

Zdroj: facebook.com
Jennifer Asbenson prožila ve svém života noční můru, kterou nechce nikdy nikdo zažít! Když jí bylo 19 let, unesl ji sériový vrah. Měla být jeho sedmou obětí. Naštěstí se jí podařilo uniknout. Nyní se o svém hrůzostrašném zážitku rozpovídala.

V září roku 1992, když bylo Jennifer Asbenson 19 let, zažila něco, co si nikdo neumí představit ani v tom nejhorším snu. Když šla do práce, zastavilo vedle ní auto a muž jí nabídl odvoz. Nejdříve mu řekla, že s ním v žádném případě do auta nenastoupí. Jenže muž ji nepřemlouval a v klidu odjížděl. V tu chvíli si to Jennifer rozmyslela. Jenže to neměla dělat. Z muže se vyklubal sériový vrah Andrew Urdiales a chtěl ji zavraždit! Měla být jeho sedmou obětí Jenže měla to štěstí a jako jediná oběť odpornému monstru utekla. Na případ upozornil Daily Mail.

"Říkala jsem si, že kdyby byl nějak narušený, tak už by na mě zaútočil," řekla Jennifer, která se po 24 letech vrátila zpět do kalifornské pouště, kde málem přišla o život. Muž ji dovezl v pořádku do práce a ještě po ní chtěl její kontakt. Dala mu ale špatné telefonní číslo. Další den ale na ni čekal znova.

Ona s ním i přes to do vozu znova nasedla. Jenže to neměla dělat! V tu chvíli na ni začal křičet, že mu dala falešné telefonní číslo. Zaútočil na ni, byl sprostý a dokonce vytáhl zbraň V tu chvíli už Jennifer věděla, že jí jde o život.

Muž ji rychle svázal, nasadil jí sluneční brýle a čepici na hlavu. Vůbec netušila, co se děje. Měla strach, ale neměla úniku. Zavezl ji do kalifornské pouště, kde jí strhl šaty a pusu jí ucpal jejími kalhotkami. Chtěl ji znásilnit, později ji začal škrtit. Jennifer už si myslela, že je mrtvá. Neměla sílu se bránit, bylo jí zle. "Myslela jsem jen na to, že jsem v pekle. Když jsem se na něj podívala, měl oči jako ďábel, byly úplně černé," dodala Jennifer, pro kterou nebylo o tak hrůzostrašném zážitku lehké mluvit.

Když si muž během svého běsnění skočil do auta pro nože, žena se rozhodla, že zkusí utéct Neměla co ztratit, a tak se snažila využít jeho nepozornosti. Muž ji ale dopadl a nacpal ji do kufru. Řekla si, že se za každou cenu musí dostat ven a tomu odpornému monstru utéct. Dokázala povolit provazy na rukou a během jízdy se dostat z kufru ven. Okamžitě běžela pryč a modlila se, aby ji znova nedopadl. Nakonec potkala náklaďák s vojáky, kteří ji zachránili a zavolali policii.

Když už si myslela, že je vše za ní, přišel šok. Nikdo její historce nevěřil. Policisté si mysleli, že si vše vymyslela, aby byla zajímavá. Nebyly žádné důkazy o tom, že by ji někdo odvezl do pouště a chtěl ji zabít. Během následujících pěti let muž zabil ještě další tři ženy. Nakonec ho dopadli a všichni hned věděli, že Jennifer nelhala. Muž se ke všem činům přiznal.

Jennifer si pro něj přeje trest smrti, kterému zatím unikl. Jako jediná oběť, která přežila, bude proti němu svědčit před soudem.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články