Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Sériový vrah Ivan Milat: Brutální zabiják po smrti zanechal nechutný dopis

Sériový vrah Ivan Milat: Brutální zabiják po smrti zanechal nechutný dopis
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Neuvěřitelné
Sériový vrah Ivan Milat, který brutálně zavraždil sedm mladých lidí, zemřel v neděli na rakovinu jícnu a žaludku. Bylo mu 74 let. Na povrch nyní vyplula informace o tom, že Australan, podle jehož řádění byl dokonce natočen hororový film Wolf Creek, v dopise požadoval, aby mu pohřeb zaplatila věznice, ve které strávil 23 let. Pohřeb by tak platil stát, respektive daňoví poplatníci. Zástupci věznice razantně odmítli.

Australský sériový vrah Ivan Milat, přezdívaný Backpacker Murderer neboli Vrah baťůžkářů, je po smrti. V neděli ráno zemřel v nemocnici v Sydney, ve svých 74 letech prohrál boj s rakovinou. V letech 1989-1993 zavraždil celkem 7 lidí, z toho 2 muže a 5 žen.

K vraždám se nikdy nepřiznal a až do úplného konce napáchané činy popíral. Rodina stále věří, že je nevinen. Milat před smrtí napsal dopis, ve kterém požadoval, aby věznice zaplatila jeho pohřeb. Zároveň prosil svou rodinu, aby na jeho pohřeb nepřispívala jediný cent.

Místo toho vyzval daňové poplatníky, aby poslední rozloučení zaplatili oni. Podle portálu 9news.com.au ministr nápravných služeb Anthony Roberts reagoval větou, že peklo dřív zamrzne, než společnost Corrections Services NSW, která spravuje všechna nápravná zařízení v australském spolkovém státu Nový Jižní Wales, zaplatí za pohřeb tohoto muže.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy