Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Lumír Nykl z Ulice se bude poprvé ženit: Václav Svoboda poklekl po 22 letech

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
ulice
Václava Svobodu (56) si mohou lidé pamatovat hlavně z filmu Jak básníkům chutná život. V posledních patnácti letech se ale pravidelně objevuje na televizních obrazovkách TV Nova, kde hraje v nekonečném seriálu Ulice. Herec se nyní pochlubil s velkou novinkou. Po dvaadvaceti letech si totiž vezme za ženu svoji přítelkyni Jitku.

Konečně v chomoutu

Václav Svoboda do toho konečně po dvaadvaceti letech praští. V létě si vezme za manželku dlouholetou přítelkyni Jitku. Herec se bude ženit úplně poprvé v životě a ze svatby podle svých slov nemá vůbec obavy.

S Jitkou se znají dlouhá léta a už moc dobře vědí, co jeden od druhého čekat. S Jitkou má Václav Svoboda z mládí již dospělou dceru. Pár se ale v minulosti rozešel, ale nakonec stejně usoudili, že jim je společně nejlépe.

"Letos mě čeká svatba. Řekli jsme si, že po 22 letech nastal ten čas. Já jsem dozrál nebo mě ukecala, to neumím přesně říct," řekl herec v rozhovoru pro Frekvenci 1. "My už jsme spolu tak dlouho, že už to jiné být nemůže. To víte, že je moje žena hubatá, ale je úžasná. Tam se nic nezmění. Tou svatbou nám jde hlavně o to, že až onemocním, tak jí doktor řekne, co mi je," dodal.

Lumír Nykl z Ulice

Václava Svobodu si mohou lidé pamatovat z filmů Jak básníci přicházejí o iluze nebo Jak básníkům chutná život

V posledních patnácti letech hraje Václav Svoboda v nekonečném seriálu Ulice Jeho postava Lumíra Nykla prošla za ta léta výraznou proměnou.

Ze zákeřného chlapa, který se paktoval s mafií, dozrál v pořádného muže, který má po svém boku krásnou ženu, syna a skvělou rodinu. Postava Lumíra Nykla patří jednoznačně mezi ty nejoblíbenější.

Související články

Další články