Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Seriálový hit Kateřina Veliká: Kdo je krásná Julia Snigir, která si zahrála ruskou carevnu

Seriálový hit Kateřina Veliká: Kdo je krásná Julia Snigir, která si zahrála ruskou carevnu
Zdroj: Mars Media / archiv Julie Snigir
+ Dalších 12 fotografií
seriál
Od 30. června mohou diváci televize Prima každé úterý sledovat 12dílný historický seriál Kateřina Veliká. Hlavní role ruské carevny se v něm ujala herečka Julia Snigir (37), kterou mohou televizní diváci znát například i z hollywoodského trháku Smrtonosná past: Opět v akci. Kdo vlastně tato kráska je?

Obrazovky televize Prima každé úterý večer ovládne ruský seriál Kateřina Veliká Hlavní role se v něm ujala herečka Julia Snigir, která svou kariéru našlápla tak dobře, že si zahrála i v amerických filmech. Kdo tato pohledná žena vlastně je?

Julia Snigir se narodila 2. června 1983 do rodiny telefonní operátorky a šachového lektora a šampiona. Už od dětství byla velmi ambiciózní, starala se o svého mladšího bratra Alexandra, ve škole měla velmi dobré známky, sama se učila cizím jazykům a snažila se otci splnit sen, že jednoho dne bude šampionkou v šachu.

Sen svého otce nakonec nesplnila, šachy ji totiž příliš nebavily. Po dostudování základní školy šla studovat strojírenství do Moskvy, stát se herečkou tehdy vůbec neměla v plánu. Posléze chtěla studovat pedagogiku, na školu ale nebyla přijata.

Povolání Julie Snigir

Ačkoliv Julia nebyla na univerzitu přijata jako studentka, dostala nabídku tam pracovat jako sekretářka. Tuto příležitost přijala a přivydělávala si i jako učitelka angličtiny ve školce. O rok později už zkoušky zvládla, byla přijata ke studiu a následně pracovala jako učitelka angličtiny na základní škole. V tu chvíli si ale uvědomila, že nedělá to, po čem skutečně touží.

Snigir se rozhodla zkusit prorazit v modelingovém průmyslu a obrátila se na agenturu Point, kam byla okamžitě přijata. Díky tomu si jí všiml i režisér Valerij Todorovskij, který Julii otevřel dveře do světa filmů a seriálů.

Herectví

Julia Snigir se začala objevovat v menších rolích v seriálech a filmech a nastoupila i na divadelní školu. Tu ale po dvou letech musela opustit, jelikož byla herecky velmi aktivní a její neustálá nepřítomnost se profesorům nelíbila.

První velkou roli Julia získala v roce 2006 ve filmu Poslednij zaboj, česky Poslední porážka. Její výkon byl natolik ohromující, že se jí po premiéře další nabídky jen a jen hrnuly. V roce 2013 se dokonce dostala i do amerického trháku Smrtonosná past: Opět v akci. Její zatím největší a nejopěvovanější rolí je ale role carevny v seriálu Kateřina Veliká.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy