Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Seriálová romance se stala skutečností? Rachel a Ross jsou nejspíš více než přátelé

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
herecký pár

Zdá se, že speciální setkání představitelů seriálu Přátelé, které proběhlo tento rok, za sebou kromě speciálního dílu zanechá i nový pár. Herci Jennifer Aniston (52) a David Schwimmer (54) se totiž podle informací magazínu Closer dali dohromady.

Jennifer Aniston a David Schwimmer v mimořádné epizodě seriálu Přátelé přiznali, že to mezi nimi celé ty roky jiskřilo, přičemž měli na mysli nejen své seriálové role, kde coby Rachel Green a Ross Geller tvořili zamilovaný pár, ale především skutečný flirt. Překážkou však pro ně bylo, že byli v té době vždy s někým zadaní, a tak zůstalo jen u platonické lásky.

Vše se však změnilo s letošním speciálním dílem Přátel, který oba herce přivedl opět k sobě. Jak uvedl americký magazín Closer, právě při natáčení vzpomínkové epizody se oba dva měli dát definitivně dohromady. „Trávili čas u Jen v domě, kde si po večerech společně vařili večeře, užívali si společné chvíle, povídali si a smáli se. Byli také spatřeni, jak během konverzace popíjejí víno, když procházeli kolem jedné z Jen oblíbených vinic v Santa Barbaře. A bylo jasné, že je mezi nimi velká chemie,“ popsal pro Closer nejmenovaný zdroj.

Aniston se vdala ve svém životě dvakrát, nejdříve za herce Brada Pitta (57) a později za jiného hereckého kolegu Justina Therouxe (50). To skončilo v roce 2017 a od té doby je herečka single. Schwimmerovo manželství s anglickou umělkyní Zoe Buckman skončilo rovněž v roce 2017. Nutno však dodat, že Aniston ani Schwimmer zatím to, že jsou spolu, nepotvrdili.


Související články

Další články