Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Seriál Zoo se vrací s novými postavami: Dvojčata Tes a Izy nenechají kámen na kameni

Seriál Zoo
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Zoo

Fanoušci seriálu Zoo se po prázdninové pauze dočkají nových dílů své oblíbené podívané. Jeden z nejsledovanějších seriálů poslední doby se vrací na obrazovky TV Prima od úterý 30. srpna a po letmém pohledu do tiskové zprávy je jasné, že je na co se těšit. Do děje zasáhnou nové postavy, které se vším pořádně zamíchají. Pozornost na sebe strhnou zejména dvojčata Lucie a Bára Černých, které ztvární nevlastní sestry Evy Burešové. 

Nová sezóna populárního seriálu Zoo odstartuje na sklonku prázdnin velkolepou svatbou Petra (Robert Urban) a Markéty (Michaela Petřeková). Řeknou si ano? To se nechme překvapit. Co prozradit můžeme, je příchod hned několika nových seriálových postav.

Netušené sestry hlavní hrdinky

Na scéně se objeví dvojčata Tes a Izy, která hrají dvě sestry, rovněž dvojčata - Bára a Lucie Černých. Jsou to nevlastní sestry seriálové Viky. Zatímco Tes vstoupí do jejího života jako uragán, existence Izy zůstane nějakou dobu tajemstvím. Tes příliš klidu do života Viky nepřinese, zvláště když řeší zrovna těhotenství, které se snaží skrývat.

Co řekla dvojčata na své role v seriálu Zoo? „Původně jsem měla hrát Tes já, ale na poslední chvíli se to změnilo. Izy je trochu větší mrcha, která se neustále snaží lanařit sestru do podvůdků,“ popsala pro TV Prima na Instagramu svou seriálovou úlohu herečka Lucie Černá. „Asi když nás viděli na produkci, řekli si, že Lucka vypadá víc drsněji než já,“ doplnila ji její sestra Bára Černá, která se v seriálu ukáže jako první.

Zůstane Burešová?

Příchod sester sice pořádně zamíchá kartami, ale bylo potvrzeno, že se nejedná o náhradu za Evu Burešovou, která v srpnu porodila své druhé dítě. „Sestry se objeví zničehonic, Viky bude zaskočená, ale zároveň bude ráda, že má sourozence,“ prozradila k nové zápletce pro TV Prima čerstvá dvojnásobná maminka Burešová.

Představitelé nečekaných sester hlavní hrdinky mají s hraním mnoho zkušeností. Před kamerou se společně objevily už ve 12 letech, kdy si zahrály po boku slavného Brada Pitta v reklamě. Kromě působení v reklamní branži si Lucie zahrála ve filmech Kameňák 4 či Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Báru mohli diváci vidět ve snímcích Něžné Vlny, Gympl s (r)učením omezeným či v seriálech Přístav a Modrý kód.

Marek Němec jako šarmantní podvodník

Dvojčata Tess a Izy nebudou jediné nové tváře. Spolu s nimi nastoupí do seriálového vlaku Charlie v podání Marka Němce, kterého diváci znají například ze seriálu Modrý kód. Charlie je podvodník, který se svým šarmem a vydíráním nebojí vydělat nemalý obnos. Sestry se kolem něj začnou točit, čehož okamžitě využije.

A na koho dalšího se můžeme těšit? Do oblíbené zoologické zahrady nastoupí specialista na nosorožce Rudolf Pekař v podání Romana Zacha. Pekař pracuje na mezinárodním projektu oplodňování samic nosorožců v národních parcích. Zach převzal štafetu po Bobu Kleplovi, který naopak seriál opouští.

Dalším novým zaměstnancem zoo se stane Robert Jung, kterého hraje Martin Sitta. S tím bude mít starosti především ředitelka Marie Roklová (Veronika Freimanová), které bude pořádně znepříjemňovat život.

Rekordní sledovanost

Jak vyplývá z dat serveru mediaguru.cz, Seriál Zoo dlouhodobě drží sledovanost nad milionem diváků a TV Prima se s ním podařilo navázat na úspěch někdejšího projektu Slunečná. Premiérové díly seriálu Zoo můžete na TV Prima sledovat od 30. srpna každé úterý a čtvrtek v hlavním vysílacím čase.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy