Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Seriál ZOO má novou posilu: Exotická kráska chodila s Kotkem a tančila s rapperem Kanye Westem

V seriálu ZOO se nečekaně objeví Jessica Monteiro.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
zoo

V seriálu ZOO se objeví nová postava. Herečka a tanečnice Jessica Monteiro si zahraje Naomi, ženu Romana Zacha, která do Česka přijíždí z Afriky a hledá azyl před politickým stíháním. O své nové roli se Jessica rozpovídala v rozhovoru pro TV Prima. 

V oblíbeném seriálu ZOO dojde k pořádnému twistu. Objeví se tam totiž herečka Jessica Monteiro, která ztvární roli Naomi. „Z produkce mi zavolali, že hledají etnický typ herečky, ale víc informací jsem o příběhu neměla. Přijedu z Afriky a neměla bych moc dobře umět česky, obrátím se na Romana a doufám, že mi pomůže. S sebou mám i dceru Abebi. To, že se objevím, rozhodně Adélce radost neudělá. Ale protože má dobré srdce, dopadne to,“ popsala příběh i svou postavu Jessica v rozhovoru pro Primu.

Na natáčení se exotická kráska těšila. „Moc jsem se na první den těšila, ale byla jsem hrozně nervózní. Jsem velká trémistka, takže ten první den byl opravdu ve velké nervozitě. Pak to ze mne naštěstí celkem opadlo. Roman Zach je úplně úžasný a Míša Tomešová, která hraje jeho Adélku, je moje dlouholetá kamarádka,“ přiznala Monteiro.

Chodila s Kotkem

Jessica Monteiro se v showbyznysu pohybuje již nějaký ten pátek. Před lety tančila na společenské akci, kterou moderoval herec Vojtěch Kotek. Právě tam přeskočila jiskra a začali spolu necelý rok chodit, jak napsal Super. Vztah ale nevydržel. 

Jako tanečnice také absolvovala tour s rapperem Kanye Westem. „Byl to největší zážitek mého života. V okamžiku, kdy jsem byla na castingu a když to nakonec klaplo, jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu – že to bude tak obrovská show. Do té doby jsem nikdy s takovou produkcí nespolupracovala. Polovinu té tour si vůbec nepamatuji. Byla to taková euforie, první koncert mám totálně v mlze. Vešla jsem na stage a spustila autopilota. Bylo to tak obrovské. Nakonec jsem ty tour odjela tři,“ prozradila pro Primu sympatická herečka a tanečnice.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy